Kosovský dovozce a distributor hledá obchodní partnery z řad výrobců a velkoobchodů s potravinářskými výrobky

Kosovská společnost se zaměřením na velkoobchod a distribuci potravinářských produktů na kosovském trhu, jako jsou: masné výrobky, mléčné výrobky a mnohé další, si přeje rozšířit své portfolio a získat nové obchodní partnery pro import potravinářského zboží od kvalitních výrobců.
Firma má zájem o středně a dlouhodobou spolupríci na základě dohody o distribučních službách.

Společnost Kosovar byla založena v roce 2000a má dlouhodobé zkušenosti s prodejem na kosovském trhu s potravinami. Předmětem činnosti je dovoz a prodej různých potravinářských produktů včetně: kuřecího masa, mléčných výrobků, alkoholických výrobků atd.
Všechny výrobky by měly splňovat platné evropské normy bezpečnosti potravin.

V reakci na potřeby zákazníků a obohacení nabídky distribuovaných produktů je kosovská společnost ochotna dovážet nové produkty, například:
– nové produktové řady mléčných výrobků,
– masné výrobky
– pekařské zboží
– čokoládové lupínky
– oplatky
– čokoládu na vaření a pečení,
–  kakový prášek,
– mouku,
– potravinářská barviva,
– droždí
– široký sortiment aromat a extraktů (např. pomerančové, mandlové, mátové atd.)
– instantní pečící směsi pro přípravu moučníků atd.

Firma má vlastní skladiště a širokou zákaznickou základnu, takže může dovážet a dodávat velké množství kvalitních produktů (čerstvých i zpracovaných). Společnost již úspěšně spolupracovala se zahraničními partnery. Zástupci společnosti jsou při každé zakázce flexibilní a vítají nové nabídky a podněty jak od výrobců, tak od distributorů.

Více informací naleznete zde.
Máte-li zájem o bližší informace či rovnou zprostředkování kontaktu na tuto firmu, neváhejte a obraťte se na nás: Hana Simonová, Jan Skipala, een@khkmsk.cz , 724 613 918, 602 429 609

Netýká se daná poptávka Vašeho oboru? Vyhledávejte další poptávky a nabídky v databázi největší světové sítě na podporu podnikání Enterprise Europe Network zde: https://khkmsk.cz/zahranicni-inzeraty/