Konzultační servis “rychla-rada.cz” pro pomoc firmám zasaženým vládními opatřeními v souvislosti s pandemií

Podnikáte v Moravskoslezském kraji a museli jste omezit své ekonomické aktivity v důsledku koronavirové pandemie a souvisejících mimořádných opatření vlády ČR?

Využijte konzultační a informační servis na podporu podnikatelů postiženým dopady koronavirové infekce a souvisejícími preventivními opatřeními  “rychla-rada”, který poskytuje Moravskoslezský kraj ve spolupráci s partnerskými organizacemi.  Tento servis je poskytován podnikatelským subjektům sídlícím na území Moravskoslezského kraje, případně provozujícím na území kraje svou provozovnu.

Systém vám rychle, jednoduše a zdarma pomůže zorientovat se v aktuálně nabízené podpoře z regionálních, státních i evropských programů. Budete nasměrování ke konkrétní podpoře pro vaši firmu nebo živnost.

Na linku https://rychla-rada.cz/ si pomocí jednoduchého rozcestníku rychle vyhledáte základní informace k možnostem podpory, které jsou pro váš případ v současné době k dispozici, můžete si projít nejčastěji kladené dotazy, případně můžete pomocí jednoduchého formluláře položit dotaz či zažádat o radu.