Mezinárodní nizozemský strojírenský veletrh Precision Fair

Datum konání: 12.11.2024 - 14.06.2024

Místo: Brabanthallen, 's-Hertogenbosch - The Netherlands
Zaměření: strojírenství, přesná výroba
Typ: veletrh
Organizátor: EEN

Kontakt:

Mgr. Marcela Vontor,  Enterprise Europe Network,  m.vontor@khkmsk.cz

Mezinárodní projekt Enterprise Europe Network ve spolupráci s Mikrocentrum vás tímto zvou na dvoustranná jednání Precision Fair Matchmaking 2024 – Meet the right project or business partner(s)! do holandského městečka s-Hertogenbosch, která se uskuteční 13. – 14. listopadu 2024 v rámci konání mezinárodního veletrhu Precesion Fair 2024.

Precision fair je již 23 let místem, na kterém se potkávají a objevují špičkové výrobní a technologické společnosti v oblasti řešení vysoce ultrapřesné techniky.
Díky možnému networkingu a budoucí spolupráce na mezinárodní úrovni, se můžete i vy stát součástí budoucnosti posouváním samotných hranic techniky. A právě o tom je 23. ročník veletrhu Precision fair: o posouvání hranic prostřednictvím mezinárodní spolupráce.

Na veletrhu “přesných technologií” se setkáte s předními zástupci renomovaných společností z oblasti přesných technologií, výrobců, vzdělávacích institucí, vládních agentur, technických univerzit, vědeckých a inkubátorových programů.

Během dvou dnů budete mít možnost si prohlédnout vysoce a ultrapřesná řešení v rámci následujících témat:

  • Mechatronic Engineering & Systems
  • Metrology
  • Vacuum & Clean
  • Micro Processing & Motion
  • Laser & Photonics
  • Production for high precision

Součásti veletrhu budou probíhat také předem domlouvaná dvoustranná jednání, na která se můžete přihlásit skrze portál b2match – PŘIHLÁSIT SE NA B2B

Pro případnou pomoc s přihlášením na dvoustranná jednání, či bližší informace o celé akci neváhejte kontaktovat paní Mgr. Marcelu Vontor, m.vontor@khkmsk.cz