Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři, advokátní kancelář s komplexními službami

Novou členskou firmou Krajské hospodářské komory MSK se stala advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o.

Společnost představil advokát Lukáš Jansa:

Jsme advokátní kancelář, už více než 20 let se zaměřujeme na firemní klientelu, které nabízíme komplexní právní služby. Vedle transakcí (prodej firmy, fúze, akvizice, proces nástupnictví) právně zajišťujeme provozní záležitosti (smluvní agenda, pracovněprávní vztahy, vztahy k nemovitostem, zastupování v řízení před soudem nebo orgány státní správy).

ZKUŠENOST – RYCHLOST – DOSTUPNOST právních služeb pro podnikatele

ZKUŠENOST Jako jedna z předních advokátních kanceláří Moravskoslezského kraje působíme na trhu více než 20 let.

RYCHLOST Na poptávku právních služeb reagujeme do 24 hodin.

DOSTUPNOST Jsme ostravská advokátní kancelář. Máme dostupné ceny za právní služby vysoké úrovně.

Je ve vašem oboru podnikání nějaký druh činnosti, který vás odlišuje od ostatních?

Jsme specializovaná advokátní kancelář na softwarové a internetové právo, ochranné známky a zahraniční investice. V oblasti IT práva jsme publikovali více než 250 článků a dvě odborné publikace. V rámci prestižní soutěže Právnická firma roku od roku 2010 získáváme ocenění velmi doporučovaná firma v oblasti IT, opakovaně jsme získali ocenění velmi doporučovaná regionální právnická firma Moravskoslezského kraje.

Poskytujeme právní služby v jazyce anglickém, německém, francouzském, polském a slovenském.

S jakým záměrem a očekáváním jste vstoupili do Krajské hospodářské komory MSK?

Rádi bychom členy Hospodářské komory MSK pravidelně informovali o právních novinkách a případných rizicích plynoucích z nové legislativy. A budeme rádi, když se někteří členové stanou našimi klienty.

Plánujete v nejbližší době nějakou zajímavou akci nebo událost, na kterou byste mohli ostatní členy Komory pozvat, případně plánujete nějakou zásadní investici do rozvoje vaší firmy?

Rádi bychom připravili zajímavý bezplatný seminář pro členy Komory, na kterém bychom prezentovali novinky z právní oblasti pro rok 2023, které mají vliv na podnikání firem. V současné době plánujeme investici do informačních systémů pro komunikaci s klienty.