INOVE poskytují kompletní servis při vytváření webových a mobilních aplikací

Novou členskou firmou Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje se v září stala společnost INOVE s.r.o. Na co se zaměřují a s čím mohou zejména malým a středním firmám pomoci přiblížil jednatel firmy Jan Kožušník:

Kdo jsme?

INOVE bylo založeno s jasnou misí: Pomáhat firmám s digitalizací a zjednodušením jejich fungování, aby se naplno mohly soustředit na svůj byznys a tvorbu přidané hodnoty pro své zákazníky. Oboru se věnujeme již od roku 2009 a za tuto dobu jsme dokázali doručit spoustu projektů, ať už pro malé firmy a živnostníky, nebo pro tisíce jednotlivých uživatelů. 

Naší vizí je, aby jakákoliv firma měla jednoduché nástroje, které jí usnadňují každodenní agendu.

Máme dobrý pocit z toho, že můžeme poskytnout podporu, motivovat a předávat informace.

Baví nás výzvy a realizace projektů, které nás i klienta posunou kupředu.

Co děláme?

Pro firmy vyvíjíme digitální nástroje, které jsou jednoduché na používání, a přitom zapadnou do již existujících procesů a firemní kultury. 

Naši klienti jsou díky využívání těchto nástrojů efektivnější, ale také odstranili problémy s bezpečným uchováváním a přenosem informací a eliminovali lidskou chybu.

Kromě zakázkového vývoje poskytujeme i hotové řešení, kterým je HR platforma Company Cloud. Pomáhá firmám s personální agendou a díky digitalizaci a automatizaci různých činností šetří velké množství času. Namísto hromady excelů máte jeden přehledný systém, ve kterém na tři kliky zjistíte vše o vašich zaměstnancích, docházce, onboardingu, upozorněních nebo majetku. Dále usnadňuje rutinní práci, jako je například tvorba předávacích protokolů nebo pracovních smluv tyto dokumenty zvládne systém automaticky generovat. Do systému má přístup i samotný zaměstnanec, který zde hlásí dovolené a jiné absence, a zároveň se tak snadno dostane ke svým informacím. Zvládneme se napojit již na zaběhnuté robustní systémy jako například mzdový systém, docházkový systém a tak dále. Aplikaci jsme schopni upravit podle vašich firemních procesů a potřeb.

Kolik to stojí?

Celková cena se vždy odvíjí od zvolených technologií, rozsahu funkcí a náročnosti celkového vývoje. 

V INOVE realizujeme projekty, z nichž má firma užitek mnohem větší, než jsou celkové vynaložené náklady, a to hlavně díky vhodně zvolenému řešení, rychlému vývoji a kvalitní analýze potřeb klienta.

Potřebu digitalizovat si uvědomuje také stát, který se snaží firmám usnadnit tento proces a snížit náklady formou dotací, klidně až o 50 %.

S celou problematikou vám rádi pomůžeme, od realizace zakázky až po konzultace a vedení dotačního projektu.

Kontakt: info@inove.cz