Inove firmám usnadní podnikání moderními aplikacemi

Zjednodušit podnikatelům jejich práci pomocí digitalizace a automatizace je smyslem aktivit členské firmy KHK MSK, společnosti Inove. Nabízí vývoj aplikací na míru, vlajkovým produktem je pak unikátní cloudový HR nástroj Speybl.

Inovativní společnost z Ostravy má více než deset let zkušeností v oblasti vývoje softwaru. Vytváří promyšlená IT řešení, která usnadňují firemní procesy a postupy. “Tak vznikly aplikace na řízení přepravy či objednávek, software pro digitalizaci backoffice nebo ucelený systém pro správu firemního HR Speybl. Díky aplikacím mají zákazníci Inove přehled v administrativě, objednávkách i personálních podkladech,” uvedla obchodní manažerka Inove Iva Syřínková.

Kromě vývoje softwaru se firma specializuje na automatizaci RPA, cloudovou a infrastrukturní podporu, dodávky HW a SW, konzultace, poradenství a další IT služby.

Společnou vlastností produktů od Inove je podle ní hledání skutečně praktických řešení každodenních problémů. “A také jednoduchost a intuitivnost používání a rychlé zprovoznění u zákazníka. Stále jde o jedno: usnadnit rutinní procesy, aby zůstalo dost času na strategii a rozvoj podnikání,” dodala.

“Využívejte výhody technologií v podnikání i vy. S Inove otevřete dveře lepší budoucnosti své firmy.”

Kontaktní údaje:

Inove, s.r.o.

Mírová 13, Ostrava – Vítkovice, 703 00

Tel.: 773 704 698

www.inove.cz
obchod@inove.cz


www.speybl.com
info@speybl.com