Frank Bold Advokáti nabízí unikátní expertízu v oblasti stavebnictví a energetiky

Do svých řad Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje přijala členskou firmu Frank Bold Advokáti. Jsou jedním z největších právních týmů v České republice. Poskytují právní služby pro podnikání a dlouhodobě se profilují zejména v oblasti stavebnictví a energetiky.

Společnost představila právnička Hana Sotoniaková:

“Jsme jediná advokátní kancelář certifikovaná v České republice jako B-Corporation kombinující byznys přístup s odpovědností vůči společnosti. Zakládáme si na tom, že s lidmi jednáme otevřeně a řídíme se přísným etickým kodexem.”

Je ve vašem oboru podnikání nějaký druh činnosti, který vás odlišuje od ostatních?

“Nabízíme unikátní expertízu zejména v oblasti stavebního práva, práva životního prostředí a energetiky. Máme zkušenosti s praktickými dopady stavebního práva na samosprávy, investory i občany, a proto jsme se v posledních letech přímo podíleli na přípravě nového stavebního zákona. Jsme také zapojení do řady projektů, které směřují k transformaci českého energetického trhu.”

S jakým záměrem a očekáváním jste vstoupili do Krajské hospodářské komory MSK?

“V Moravskoslezském kraji spolupracujeme se samosprávami, výrobními podniky i podnikateli ve stavebnictví. Takže vstup do Krajské hospodářské komory považujeme za logický krok.

V Moravskoslezského kraji vidíme velký potenciál, který se postupně probouzí.

Chceme stát po boku těch, kteří zde usilují o rozvoj udržitelného podnikání a zapojují se aktivně do pozitivní transformace regionu pro kvalitní život. Firmám v oblasti stavebnictví, developmentu, energetiky a také samosprávám můžeme nabídnout naše zkušenosti, znalost regionu a unikátní právní know-how.”

Plánujete v nejbližší době nějakou zajímavou akci pro veřejnost, na kterou byste mohli ostatní členy Komory pozvat?

“Už v 29. září srdečně zveme developery a podnikatele ve stavebnictví na online akci v rámci našeho cyklu BOLD FUTURE: Směle o budoucnosti udržitelného stavitelství – zaměřeno na development. Registrace je zdarma.

Ve čtvrtek 11. listopadu v Ostravě budeme na živo ve spolupráci s KHK MSK pořádat školení k novému stavebnímu zákonu. Na změny, které přinese, se podíváme zejména optikou podnikatelů. “

https://www.fbadvokati.cz/cs