Firemní právník dostupný pro každou firmu

Nemáte firemního právníka nebo chcete problém konzultovat ještě s jiným odborníkem? Nestíháte sledovat nejnovější legislativní novinky, protože se potřebujete věnovat svému podnikání?

Krajská hospodářská komora MSK ve spolupráci s členskou firmou coLEGAL s.r.o., advokátní kancelář, připravila projekt s názvem „Firemní právník dostupný pro každou firmu“, který obsahuje značně zvýhodněné měsíční balíčky právní pomoci.

Advokátní kancelář coLEGAL se dlouhodobě specializuje na právní podporu podnikatelů a firem, ať už zavedených nebo teprve začínajících. Svým klientům pomáhá rozvíjet jejich podnikání, činit strategická rozhodnutí, posouvat jejich projekty, minimalizovat rizika i řešit spory. Při poskytování právních služeb zohledňuje potřeby klientů. Vychází z myšlenky, že ideální řešení se nehledá jen v paragrafech. Pomáhá prakticky, flexibilně a bez teoretických úvah nebo nesrozumitelných právních rozborů.

V případě zájmu o některý z nabízených balíčků kontaktujte advokáty z coLEGAL na emailu office@colegal.cz nebo na telefonním čísle +420 739 416 878.

Firemní právník dostupný pro každou Firmu – podrobnosti + ceník služeb