Finská společnost zabývající se instalací a servisem energetických a plynových technologií, hledá evropské dodavatele pro distribuční a servisní služby

Finská společnost s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje, instalace a údržby energetických a vodních systémů, které se používají pro zpracovatelský průmysl, komunální služby, zdravotnictví atd.

Finská společnost se zaměřuje hlavně na prodej, instalaci a služby pro vysoce technické systémy ve skandinávské oblasti. Jejich nabídka zahrnuje systémy procesních plynů, čistírny odpadních vod i zařízení pro chemický, ropný a plynárenský průmysl. Mezi hlavní aktivity společnosti patří budování technických systémů a jejich údržba.

Finská společnost hledá dlouhodobé partnery, distributory nebo servisní služby zejména pro Skandinávii včetně Finska, Švédska a Dánska.

Severské země mají 28 milionů obyvatel a v několika oblastech mají špičkový technologický průmysl. Chladné klima motivuje vývoj energetických systémů k efektivnímu a udržitelnému způsobu provozu.

Podrobné informace zde.

Bližší informace: Jan Skipala, Hana Simonová een@khkmsk.cz , 724 613 918, 602 429 609

Netýká se daná poptávka Vašeho oboru? Vyhledávejte další poptávky a nabídky v databázi největší světové sítě na podporu podnikání Enterprise Europe Network zde: https://khkmsk.cz/zahranicni-inzeraty/