Ekologické 3D nanoroušky – použitelné 200+ dnů

Členská firma AVE FINANCE s.r.o. informuje s předstihem o poslední možnosti nakoupit za výhodné ceny ekologické 3D nanoroušky. Lze je zakoupit na e-shopu s jedinými ekologickými 3D nano rouškami v ČR Expertgel.cz , které jsou v souladu s nařízením vlády FFP2 na 200+ dnů/1 ks. “Když jsme viděli, jak to od počátku koronavirové epidemie funguje, věděli jsme, že takhle to my opravdu nechceme – hromady odpadu v podobě respirátorů, ve kterých si člověk připadá skoro jako v sáčku,” uvedl jednatel společnosti Pavel Orság.

Dodal, že spojili síly s expertem Akademie věd ČR, Assoc. Prof. Ing. Ivem Stachivem, Ph. D. a zajistili špičkový typ 3D NANOroušek 2v1 postavený na nejpokročilejší technologii. “Už žádné nepohodlné jednorázové roušky a respirátory, přes které se ani pořádně nenadechnete. Luxusní, ekologická, prodyšná, pratelná a s nastavitelnou šňůrkou na uši, navíc jedna vydrží na 200+ dnů.”

Od 26.4.2021 byla firma nucena zásadně změnit cenovou politiku kvůli extrémní poptávce po jejich produktu– ceny NANOmateriálů letí strmě vzhůru:

Tento týden zakoupilo více než 1000 zákazníků: