Dynamický startup Walder.tech, vítěz ceny rektora VŠB-TUO, svítí novým světlem v oblasti technologických inovací

Mezi členy Krajské hospodářské komory MSK se o prázdninách zařadila společnost Walder.tech, dynamický startup mladých nadšených techniků. 

“Jsme hrdými novými členy Krajské hospodářské komory MSK, což nám umožňuje navázat silná partnerství s vámi, dalšími firmami z regionu. Naše úspěchy disproporcionálně rostou – nedávno jsme si například odnesli prestižní cenu rektora VŠB-TUO v soutěži Green Light, poctu za naši vizi a přínos v oblasti inovací osvětlovací techniky,” říká CEO & zakladatel Walder.tech Dominik Walder a dodává, že jejich posláním je vyvíjet technologie, které skutečně usnadní život lidem a obohatí je o špičkový designový produkt. Walder.tech – Světlo inovací a skutečně jednoduchého života.

Jejich vlajkovou lodí je bezesporu produkt Walder Wave. Jedná se bezkontaktní ovladač LED pásku pod kuchyňskou linku, který nabízí inovativní způsoby ovládání a nastavování jasu pouhým pohybem ruky. “Svým intuitivním ovládáním, širokými možnostmi a zároveň jednoduchostí si získá nejednoho uživatele. Obdobné produkty nabízíme v podobě osvětlení šatních skříní či zásuvek. Co je ale možná ještě zajímavější, je proces výroby zařízení, který probíhá celý u nás v Moravskoslezském kraji. Díky tomu, že máme vše na území České republiky, jsme schopni nejenom upravovat zařízení podle aktuálních požadavků trhu, ale jsme schopni i zařízení upravovat podle požadavků našich partnerů,” dodává.

V současné době firma hledá partnery v oblasti výrobců a velkoprodejců nábytku i samotných maloobchodů. “Především výrobcům nábytku můžeme pak nabídnout úpravu celého zařízení přímo na míru, včetně například délky kabelů či velikosti zařízení a vše jim následně ve smluvené časy dodávat. Jsme totiž zastánci toho, že by celý proces, od první součástky až k doručení, měl být maximálně efektivní a jednoduše aplikovatelný a nesoustředit se pouze na produkt, který je jeho výsledkem. A to je poselství, o které se snažíme,” poznamenává Dominik Walder.

Pokud si myslíte, že spadáte do okruhu jejich potenciálních partnerů či vidíte jiné možnosti spolupráce, kontaktujte Dominika Waldera na telefonu: 732 357 014 nebo na e-mailu: d.walder@walder.tech. 

Přehled produktů naleznete na internetových stránkách www.walder.tech

Instagram: @Walder.tech