Doprovodná podnikatelská mise Bohuslava Sobotky do Maďarska

České firmy mohou ve dnech 26. až 28. listopadu 2017 doprovodit předsedu vlády České republiky Bohuslava Sobotku do Maďarska.

Tato podnikatelská mise se bude konat u příležitosti Summitu předsedů vlád zemí střední a východní Evropy s čínským předsedou vlády, tzv. “16+1“. V průběhu mise bude zajištěna účast českých firem na Summitu 16+1, v rámci kterého se podnikatelská delegace zúčastní i odborně zaměřených panelů. České firmy se v průběhu mise budou moci separátně setkat s předsedou vlády ČR. V plánu je setkání českých účastníků se zástupci Velvyslanectví ČR v Budapešti.

Během summitu proběhnou jednání v odborných panelech, které budou zaměřeny na následující sektory:

  • zemědělství a přírodní technologie – vodohospodářství
  • malé a střední firmy, finance
  • e-commerce, logistika a clo

Součástí programu jsou také dvoustranná B2B setkání.

Odlet delegace je plánován na neděli 26. listopadu (přibližně 15:00, letiště Kbely), návrat je v úterý 28. listopadu. Podnikatelskou delegaci povede prezident HK ČR Vladimír Dlouhý.

Účastnický poplatek činí 872 EUR (pro členy HK ČR pouze 828,5 EUR). Pokud nemůžete poplatek uhradit v EUR, je možné uhradit ekvivalent ve výši 22 500,- Kč (pro členy HK ČR pouze 21 375,- Kč). V účastnickém poplatku jsou zahrnuty náklady na ubytování po dobu podnikatelské mise, místní transfery, organizační zajištění Hospodářskou komorou ČR a doprovod jejího zástupce a také podíl na pronájmu jednacích prostor a na cateringu.

Přihlášku získáte na e-mailové adrese talafus@komora.cz, nejpozději do úterý 14. 11. 2017 je nutné ji odeslat.