Desítky procent úspor může firmám přinést tzv. digitální dvojče

Ladislav Čapek, šéf firmy Intellmaps, v rozhovoru pro BusinessInfo.cz vysvětluje, že digitální dvojče budovy může přinést úsporu v desítkách procent při správě jednotlivých místností či úseků firmy a popisuje, jak je firma daleko od skutečné virtuální reality, tedy zobrazení vnitřních prostor v poměru 1:1.

první části rozhovoru pro BusinessInfo představil celosvětově unikátní technologii firmy slovy „převádíme reálný svět do virtuální reality”. Rozhovor je nejen o tom, jak přesně digitální dvojčata fungují.

V úvodu rozhovoru Ladislav Čapek podrobně představil základní prvky technologie Intellmaps. Je to jednak unikátní mobilní laser skener, který v době rozhovoru měla firma k dispozici jako jediná ve střední Evropě, a také aplikace, u které šéf firmy zdůrazňoval její uživatelskou vstřícnost, díky níž s ní podle něj může pracovat prakticky kdokoli. 

Rozhovor si můžete přečíst zde: https://www.businessinfo.cz/clanky/ladislav-capek-desitky-procent-uspor-muze-firmam-prinest-tzv-digitalni-dvojce-video-podcast/