Členy KHK MSK rozšířil výrobce přírodní kosmetiky z Beskyd  

Novou členskou firmou Krajské hospodářské komory MSK je Edi Naturalis, přírodní kosmetika z Beskyd Edity Zdražil Golové. Firmu nám představila sama majitelka: 

“Jsem výrobce přírodní kosmetiky pro děti,  ženy i muže. Mohu tedy nabídnout své výrobky ať již pro vlastní potřeby nebo pro potřeby v podobě dárků pro zaměstnance či obchodní partnery. Vyrábím pleťové oleje a balzámy, ale také oleje tělové a masážní. Výrobky obsahují maceráty vlastních bylin a éterické oleje. Jde o aromaterapeutickou kosmetiku. “

Je ve vašem oboru podnikání nějaký druh činnosti, který vás odlišuje od ostatních?

“Bylinky, které pro výrobu používám, jsou z mé vlastní produkce. Odlišuje mě samozřejmě prostředí, místo, ve kterém je pěstují, a to “pod Kazničovem”.”

S jakým záměrem a očekáváním jste vstoupila do Krajské hospodářské komory MSK?

“Ráda bych navázala spolupráci s většími subjekty, kde by bylo možné dohodnout pravidelný odběr mých výrobků. Např. masážních olejů, ale i jiných, bude-li zájem.”

Plánujete v nejbližší době nějakou zajímavou akci nebo událost, na kterou byste mohla ostatní členy Komory pozvat, případně plánujete nějakou zásadní investici do rozvoje vaší firmy?

“Jsem OSVČ, bez zaměstnanců. Jsem tedy na vše sama. Ráda bych organizovala i nějaké akce, ale můj čas je dost vzácný. V září bych se ráda představila na Business marketu KHK MSK a seznámila se tam s ostatními členy. A co se týká investic? Ano, jedna mě čeká. Ráda bych si zřídila výrobnu přírodní kosmetiky doma, na našem pozemku. Hledám ale cestu, “jak se dostat k pitné vodě”, když nemáme a ani nebudeme mít veřejný vodovod 🙂 .”