Nový web KomoraPlus.cz

Hospodářská komora ČR zprovoznila nový zpravodajský web KomoraPlus.cz, který je zdrojem informací o vybraných událostech v podnikání a byznysu pro členy Hospodářské komory i podnikatelskou veřejnost obecně. Vedle hospodářství a ekonomiky se portál věnuje také legislativě, financím, personalistice a mnoha dalším otázkám a disciplínám, s nimiž se firmy při své každodenní činnosti potkávají. Na webu bude také průběžně zveřejňován vybraný obsah tištěného časopisu Komora, pro který se tak nový portál stane aktuální elektronickou podobou.

Vedle zpravodajského obsahu portál přinese také názory, expertní a vzdělávací materiály, analýzy, studie, trendy i pohledy z praxe a jeho součástí je i kalendář podnikatelských akcí.

Nabízíme vám tímto možnost bezplatné propagace Vaší firmy na tomto novém portále, ke kterému má přístup všech 16 tisíc členů Hospodářské komory po celé ČR.

Na web je možné zasílat vaše tiskové zprávy, pozvánky na zajímavé akce nebo success story, které HK ČR následně redakčně zpracuje. Pokud tedy máte nějakou zajímavou zprávu, neváhejte nám ji zaslat na e-mail: i.honusova@khkmsk.cz.

Doufáme, že nový informační kanál Hospodářské komory oceníte a že se pro vás stane dalším zdrojem nejnovějších informací z podnikatelského prostředí.