Firma Ivo Tomeček je na trhu bezmála 30 let

Firma Ivo Tomeček provádí revize technických systémů, zejména odborné revize plynu, klimatizace, elektroinstalace, hromosvodů a komínů.
Pravidelné revize ukládají zákony ČR.

  • KLIMATIZACE

Skvělý výkon a snadné ovládání. Nová ekologická chladiva, wifi ovládání nebo odvod kondenzátu na obě strany. Na výběr jsou klimatizace Hisense nebo Sinclair, výkonné jednotky do bytů, domů i komerčních prostor v typech Easy, Energy či Comfort. S LED displejem a zjednodušenou instalací.

U klimatizací Sinclair se můžete těšit na funkci I FEEL, která přizpůsobí rychlost ventilátoru požadované teplotě a zároveň spoří energii. Nebo na funkci HEALTH/PLASMATEC, díky které klimatizace generuje ionty čistící vzduch od částeček prachu, neutralizují pachy a snižují množství bakterií.

  • KLIMATIZACE – TEPELNÁ ČERPADLA

Nízkoenergetický dům. Řešením pro pasivní domy je tepelné čerpadlo, popř. rekuperace. Zajistí úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení. Moderní technologie čerpadel se vyznačují jednoduchým ovládáním, časovým a energeticky úsporným chodem. Nabízíme poradenství, pomůžeme vám podat žádost o dotaci na tepelné čerpadlo v programu Nová zelená úsporám. Jsme certifikovaná firma pro instalaci, servis a revizi tepelných čerpadel různých typů a výrobců.

Provádíme montáže, revize a servis klimatizačních jednotek split (všech značek a zejména Sinclair, Baxi, D. Dietrich, Wiesmann). V případě potřeby je opravujeme, čistíme a doplňujeme chladicí medium. Působíme zejména v okolí Ostravy, Olomouce, Opavy, Hlučína, Bohumína, Havířova, Rožnova, Valašského Meziříčí a další měst Moravskoslezského a Olomouckého kraje.

  • PLYNOVÉ KOTLE

Nejmodernější jednotky s úsporou energie. Nízké provozní náklady až o 35 % ve srovnání s běžně používanými kotly, mikroprocesorový elektronický modul nebo auto diagnostická jednotka s identifikací poruch. To jsou plynové kotle Beretta, Baxi, Immergas, Wiesmann, které vám namontujeme a provedeme i následný servis.

Užijte si doma tepelný komfort se závěsnými plynovými kotly turbo s nuceným odtahem spalin nebo s kondenzačními jednotkami – třeba v kombinaci s ohřevem TUV a vestavěným zásobníkem.

  • INSPEKCE NEMOVITOSTÍ

Provedeme technickou prohlídku nemovitosti za účelem zjištění jejího technického stavu a zjistíme případné vady tak, aby náš klient nekoupil tolik pověstného „zajíce v pytli“ a aby věděl, co vlastně kupuje. Inspekce nemovitosti je vhodná pro všechny strany realitního obchodu, tzn. kupujícího i prodávajícího. Inspekcí nemovitostí se v posledních letech kultivuje realitní trh.