Firma Advey nabízí dárky pro zákazníky

Firma Advey services je největším dovozcem portugalského vína a destilátů do České a Slovenské republiky, pod registrovanou značkou PortugalVino°. Lidé ve firmě jsou nadšenými propagátory všeho portugalského v Čechách, a jsou přesvědčeni, že se o Portugalsku, jeho úžasně plných vínech a kuchyni se obecně málo ví, a chtějí změnit pohled Čechů na portugalská vína.

S blížícím se koncem roku jsou populární jak jednotlivá vína ve Vašem firemním obalu, tak dárkové balíčky, které skládáme zákazníkovi na míru z originálních portugalských produktů (víno, portské víno, sardinky v olivovém oleji, olivový olej, portugalská čokoláda, sypaný luxusní čas, portugalský rum, ..)    O tyto dárkové sady je poměrně velký zájem, neboť jde z pohledu firem o naprosto jedinečný a neokoukaný dárek jako poděkování jak svým zaměstnancům, tak velmi dobrým zákazníkům.

Portugalsko je zemí mořeplavců a objevitelů a společnost Advey services se rozhodla dávat možnost zákazníkům z naší republiky tuto zemi objevit prostřednictvím jejich chutí i vůní.

Rychlý kontakt: tel.  + 420 605 377 215, email: advey@advey.cz