ARCER H&M

Společnost ARCER H&M, agentura práce RECRA, poskytuje širokou škálu služeb v oblasti lidských zdrojů. Naší snahou je úspěšně kombinovat potřeby firem a zájemců o práci. Dobře víme, že zaměstnanci jsou naší nejlepší vizitkou, a proto vyvíjíme maximální úsilí k jejich motivaci a spokojenosti.

Během dvou let jsme si vybudovali silné a stabilní místo na trhu pracovních agentur. Mezi naše největší devizy patří osobní a profesionální přístup ke každému klientovi a zakázce. Paleta našich služeb je velmi pestrá – leasing zaměstnanců, nábor kmenových pracovníků, vzdělávací centrum, nábor zahraničních zaměstnanců, zážitkové vzdělávání, teambuildingy. Naše služby využívají firmy po celé České republice. Do portfolia našich služeb tedy patří i kvalitní ubytování a svoz zaměstnanců, péče koordinátorů, bonusy a výhody pro naše pracovníky.

Vzdělávací centrum společnosti ARCER H&H, pod dohledem certifikovaného instruktora, nastaví školení přímo šité na potřeby klienta. Tedy, po intenzivním školení a učení, do firmy vstupuje nový člověk se zkušeností s pracovními postupy, materiály a připraven téměř ihned odvádět kvalitní výkon na novém pracovišti.

Osobní přístup s reálným pohledem na situaci, full servis pro naše klienty, kvalitní a spolehlivá non stop práce koordinátora a řidiče zakázky. To jsou tři základní kameny fungování naší agentury práce.

Pro více informací nebo případnou spolupráci nás neváhejte kdykoli kontaktovat
na e-mail: marketing@mezisvymi.cz