Chystáme spuštění mobilní aplikace KHK MSK

Přehled o aktuálních zprávách a pozvánky na akce Krajské hospodářské komory MSK budete moci mít v brzké době na dosah ruky přímo ve svém mobilním telefonu. Informace tak nebudete muset vyhledávat na webu a své dotazy vyřídíte jedním kliknutím na kontakt konkrétního zaměstnance úřadu.

Mobilní aplikace Vám poskytne informace potřebné pro Vaše podnikání, novinky z legislativy i z dění v KHK MSK. Najdete zde užitečné kontakty a informace o úředních hodinách. Prostřednictvím této aplikace Vám budeme také zasílat krátké zprávy. Naleznete zde také slevové kupóny a seznam všech členských firem rozdělený podle oboru podnikání, doplněný o kontakty.

Podpořit své podnikání budete moci reklamním bannerem, umístěným na úvodní stránce aplikace.

Aplikaci KHK MSK vytvořila ve snaze více propojit toky informací mezi Komorou a jejími členy a zvýšit propagaci a prezentaci členských firem.

„Slavnostní spuštění mobilní aplikace KHK MSK plánujeme v prvním čtvrtletí tohoto roku. Pokud to epidemiologická situace dovolí, rádi bychom celou akci pojali jako networkingové setkání všech našich členů,“ upřesnila ředitelka KHK MSK Natálie Šitavancová.