Challenge Fund 2022: Přihlášky jsou otevřené!

Partnerství pro cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN s radostí oznamuje, že byla otevřena výzva pro přihlášky do Challenge Fundu 2022.

Cílem Challenge Fundu je přenos českých inovací do 6 partnerských zemí. Jedná se o Bosnu a Herzegovinu, Etiopii, Gruzii, Kambodžu, Moldavsko a Zambii. Podporované inovace mohou pocházet z mnoha oblastí od zdravotnictví, komunitního plánování po implementaci moderních technologií v dopravě. Více informací o proběhlých projektech a pravidlech programu najdete v portfoliu projektů na našich webových stránkách www.undp.cz.

Výzva Challenge Fund 2022 je určená českým soukromým firmám, univerzitám, výzkumným centrům a neziskovým organizacím. Žadatelé musejí mít lokálního partnera, aby se zaručila dlouhodobá udržitelnost projektů.

V rámci grantu je možno získat až 40 000 USD na roční projekt, podporu během realizace, a také reference od Rozvojového programu OSN (v případě úspěšné realizace).  Žadatelé musí také poskytnout minimální spolufinancování 20%. Začátek implementace je předpokládaný na konec září 2022 a trvání projektu je 12 měsíců  Uzávěrka přihlášek je neděle 31.7.2022, 11:59 SEČ.

Zúčastnit se můžete také následujících seminářů:

  • Online seminář “Jak podat úspěšnou přihlášku?”, úterý 28.6.2022, 15:00 – 16:00 SEČ (v češtině) Registrační formulář
  • Online seminář “How to submit Challenge Fund application”, středa 29.6.2022, 15:00 – 16:00 SEČ (v angličtině) Registrační formulář

Pro více informací o Challenge Fundu, navštivte prosím naše webové stránky, LinkedIn  nebo nám napiště na cup.applications@undp.org.  

Projekty jsou finančně podporované Ministerstvem zahraničních věcí České republiky.