Česko-slovenské ekonomické a podnikatelské fórum

U příležitosti letošních oslav 100. výročí založení Československa uspořádalo Velvyslanectví ČR v Bratislavě Česko-slovenské ekonomické a podnikatelské fórum, které se uskuteční 4. června 2018 v Žilině, v hotelu Holiday Inn.

Cílem tohoto ekonomického fóra je prezentovat české a slovenské společnosti za účasti nejvyšších politických představitelů SR a ČR a podpořit rozvoj vzájemných obchodních vztahů ve vybraných průmyslových odvětvích – strojírenství a kovoprůmysl, doprava, energetika, elektrotechnický průmysl, ekologie.

Setkání organizuje Velvyslanectví ČR v Bratislavě ve spolupráci se Slovenskou obchodní a průmyslovou komorou, Hospodářskou komorou ČR a Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO).

Na ekonomickém fóru vystoupí bývalý prezident ČR Václav Klaus, bývalý prezident SR Ivan Gašparovič, předseda Světové komorové federace ICC Peter Mihók, ministři průmyslu obou zemí nebo prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý.

Online registrace na ekonomické fórum je možná do 28. 5. 2018 na http://www.za.scci.sk/infobod/prihlaska.php.

Po Ekonomickém fóru se koná Podnikatelské fórum, kde proběhnou vzájemná B2B jednání přihlášených firem. Tyto osobní schůzky trvají cca 15 až 30 minut a čas je potřeba si předem rezervovat. V případě zájmu o účast se můžete registrovat prostřednictvím přihlašovacího formuláře na http://czechslovakbusinessforum.sario.sk/registration/1

Podrobnosti k akci najdete na http://czechslovakbusinessforum.sario.sk/

Účast na fóru je bezplatná. Kapacita účasti je limitovaná, rozhoduje termín přihlášení.

Pozor: formální přihlášení na “Ekonomické fórum” a “Podnikatelské fórum” je z organizačních důvodů rozdělené.

Navratka_CSEPF

Pozvánka_CSEPF