Česko-slovenské ekonomické a podnikatelské fórum v Žilině

U příležitosti letošních oslav 100. výročí založení Československa uspořádalo Velvyslanectví ČR v Bratislavě Česko-slovenské ekonomické a podnikatelské fórum“, které se uskuteční 4. června 2018 v Žilině, v hotelu Holiday Inn.

Cílem tohoto ekonomického fóra je prezentovat české a slovenské společnosti za účasti nejvyšších politických představitelů SR a ČR a podpořit rozvoj vzájemných obchodních vztahů ve vybraných průmyslových odvětvích – strojírenství a kovoprůmysl, doprava, energetika, elektrotechnický průmysl, ekologie.

Setkání organizuje Velvyslanectví ČR v Bratislavě ve spolupráci se Slovenskou obchodní a průmyslovou komorou, Hospodářskou komorou ČR a Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO).

Na ekonomickém fóru vystoupí bývalý prezident ČR Václav Klaus, bývalý prezident SR Ivan Gašparovič, premiér ČR Andrej Babiš, premiér SR Petr Pellegrini, ministři průmyslu obou zemí nebo prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý.

Součástí podnikatelského fóra jsou také vzájemná (B2B) jednání firem z ČR z oborů strojírenství, dopravní strojírenství a energetika. Tyto osobní schůzky trvají cca 15 až 30 minut a čas je potřeba si předem rezervovat. V případě zájmu o účast se můžete registrovat prostřednictvím přihlašovacího formuláře na http://czechslovakbusinessforum.sario.sk/registration/1

Podrobnosti k akci najdete na http://czechslovakbusinessforum.sario.sk/

Program