České firmy mají poslední šanci přihlásit se do online akcelerátoru pro start-upy

Do bezplatného akceleračního programu  StartupsBootcampV4 , který je  vedený izraelskými odborníky, se mohou startupy ze zemí V4 přihlásit nejpozději do čtvrtka 21. 1. 2021.

Akcelerační program je složený z 11 workshopů, vedených odborníky a a jsou ukončeny online setkáním Demo Day, na kterém mohou účastníci svým projektem oslovit investory ze zemí V4. Ředitelem projektu tohoto vydání je pan Tal Catran, Accelerator Guru, který spolu s týmem izraelských odborníků pomůže zúčastněným startupům proměnit jejich sen v realitu. Bootcamp bude oficiálně zahájen 25. ledna 2021 a bude probíhat každý týden od 26. 1. v poledne. Více informací a přihlášku najdete na oficiálních stránkách programu
Workshopy budou probíhat prostřednictvím online aplikace Zoom.

Všichni žadatelé by měli být starší 18 let a musí být občany, zemí V4: Polska, Maďarska, České republiky a Slovenska, případně mít v těchto zemích dlouhodobý pobyt.

Využijte této jedinečné příležitosti a přihlaste se prostředinictvím online formuláře na webových stránkách https://www.startupsbootcampv4.com/ nebo napište na economy@bratislava.mfa.gov.il.

 Více informací: Hana Simonová, Jan Skipala: een@khkmsk.cz, +420 724 613 918, +420 602 429 609