Business snídaně s Radkem Erbenem na téma komunikace s médii

Co dělat, když Vás kontaktuje novinář? A co vlastně novináři chtějí? Tématem červnové Business snídaně KHK MSK byla komunikace s médii. Téměř padesátka zúčastněných se během dopoledne dozvěděla, jaké mají možnosti využití médií v komunikaci jejich firmy, produktů nebo služeb.

Akce se konala v úterý 13. června 2023 v prostorách naší členské firmy Manutan s.r.o. Ještě jednou děkujeme za poskytnuté prostory a pomoc s organizací akce!

Představu, jak média fungují, jak je zaujmout a jak s nimi efektivně komunikovat, firmám předali dva odborníci v oblasti médií a komunikace, a to Radek Erben, známý televizní moderátor České televize a rozhlasový moderátor na Hitradiu Orion, a Jaromír Krišica, odborník na mediální komunikaci z renomované společnosti Crest Communication.

V závěru této interaktivní Business snídaně si mohli účastníci vyzkoušet rozhovory před kamerou, zapojit se do diskuze a sdílet své názory.

Hlavním přínosem účasti bylo přiblížení správné komunikace s médii a nástrojů pro vhodnou reakci na krizové situace, které se mohou vyskytnout v rámci podnikání.