Business market KHK MSK zpestří asijské speciality, DJ i vyhlášená káva

Zářijový Business market, na kterém se představí nové členské firmy Krajské hospodářské komory MSK, nebude jen o prezentacích a networkingu, ale doplní ho i řada doprovodných aktivit a zpestření.

Na výběrové espresso ze zrn pražených ve spolupráci s Father’s Coffee Roastery si budete moci zajít do Cokafe. Vitrínky v jejich kavárně budou plné rozmanité nabídky sladkých chlebíčků, cheesecaku, skořicových šneků a kynutých koláčů přímo z jejich vlastní výrobny. Vyhlášené jsou také jejich brunchové menu z lokálních surovin.

Po celou dobu trvání Business marketu budete moci ochutnat občerstvení z Mutant Fast Food & Catering. Specializuje se především na street food, jeho superpower jsou velké asijské polévky a další asijské speciality, burgery a mexico, vydávané přímo z foodtrucku.

O zábavu se v kinobaru Etáž postará ostravský DJ a vinyl lover DJ Soulphonique. DJingu se věnuje už 20 let a jeho hraní na vinyly je v dnešní době vnímáno už víceméně jako rarita. Pro dobrou náladu a positive vibes, které ve svých setech dokáže vytvořit, je vyhledávaný jak na parties, tak v kavárnách, restauracích a eventech, jako je právě náš Business Market. Žánrově se můžete těšit na nářez funku, soulu, latina, jazzu a jejich stopy v hip hopu a elektronické muzice.

Akce proběhne 26. září 2023 od 14 hodin v prostorách kinobaru Etáž v Dolní oblasti Vítkovice. Kinobar se svým zaměřením na lokální i regionální kulturu nabízí široké možnosti v oblasti pronájmů pro osobní využití, firemní večírky, semináře a také pro konference, meetingy, anebo také svatby.

Pozvánka ke stažení

Registrace zde