Business Market 26. 9. 2023 od 14:00 hod.

Rádi bychom se Vám představili v novém světle, s novým konceptem našich akcí. Proto jsme se rozhodli pro Vás na konci září tohoto roku uspořádat Business market, na kterém se představí široké spektrum našich nových členských firem, a zároveň se velice rádi potkáme se zástupci firem naší, již dlouholeté členské základny.

Hlavní myšlenkou marketu je představit fungování a principy Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje novým členským firmám, a především komoru dostat do podvědomí široké veřejnosti. Celá akce se proto uskuteční v Dolních Vítkovicích v prostorách kinobaru Etáže. Právě zde budou mít zástupci nových členských firem možnost od prezentovat body svého podnikání, své tvorby a celkově filozofii jejich firem. Business marketem chceme docílit přímého shledání a možného propojení mezi již členskými firmami a těmi novými. Zároveň chceme dát možnost široké veřejnosti poznat principy Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje.

S ohledem na koncept marketu jsme se zaměřili a oslovili především menší rukodělné podniky a podnikatele. Na Business marketu se představí nové členské firmy, jako jsou An.ywhere, které se zabývají šitím sportovních a dětských doplňků, či firma Medoo, která se svým útulným bistrem sídlí na zámečku v Šilheřovicích a zabývá se výrobou medových produktů. Mezi dalšími podnikateli můžete narazit na BobcornCerwoodesign, SVÍČKUJ či MoonChocolate. Z našich stálých firem se na Business marketu představí firmy BOTUMYNa Vinko nebo HOT CHIP.

Pro návštěvníky Business marketu bude celé odpoledne na své vinyly hrát ostravský DJ Soulphonique a občerstvit se budou mít možnost jak na baru kinobaru Etáže, tak v prostorách kavárny COKAFE nebo u vyhlášeného ostravského food trucku MUTANT, který se specializuje na asijskou a mexickou kuchyni.

Jste tedy všichni srdečně zváni, 26.9.2023 od 14h v kinobaru Etáž.

Kontakt: 

Nicole Dedková, tel: +420 775 355 191, e-mail: n.dedkova@email.cz
Marcela Vontor, tel: +420 724 873 144, e-mail: m.vontor@khkmsk.cz