Aktuální nabídky a poptávky zahraničních firem

Nabídky:

BOSK20171103001

Slovenská společnost zabývající se distribucí vysoce kvalitních ocelí, resistentních vůči teplu a žáru, by chtěla uzavřít nová partnerství v rámci dohody o distribučních službách. Mimo žáruvzdornou ocel se firma zabývá také zpracováním a výrobou titanu a olovnatých materiálů. Slovenská společnost nabízí spolupráci v oblasti mechanického obrábění – výroba šachet, špendlíků a zámečnictví – výroba dílů z vysoce kvalitních ocelí. Společnost je dodavatelem hutních polotovarů kotlů a žáruvzdorných ocelí v následujícím sortimentu: brojlerová deska, žáruvzdorná deska, lité tyče atd.

 

BOBG20160602001

Bulharský výrobce příslušenství a malých zemědělských strojů nabízí své produkty distributorům v oblasti zemědělské a zahradnické techniky. Společnost vyrábí rýhovače, pluhy, kultivátory, bagry, kola, nápravy a adaptéry k zahradnímu příslušenství. Cílem společnosti je uzavřít smlouvu o dlouhodobé distribuci. Společnost má systém řízení jakosti podle standardu ISO 9001-2008, který zaručuje trvalou vysokou úroveň všech procesů v podniku – řízení, výrobu a logistiku. Výrobky jsou v souladu s požadavky bezpečnostních předpisů a díky tomu mohou být realizovány na mezinárodním trhu bez dalších postupů.

 

BOFR20170427001

Francouzský podnik vyvinul širokou škálu řešení proti hlodavcům. Hledá partnera v České republice, Německu, Itálii, Španělsku a Polsku, od kterého očekává dohodu o distribučních službách. Primárně má společnost zájem o obchodní zástupce, distributory nebo prodejce s přidanou hodnotou v kontaktu se společnostmi odpovědnými za technickou údržbu železničních a jiných dopravních společností, vnitrostátní elektrické nebo telekomunikační sítě, poskytovatele internetových a energetických služeb a další průmyslové společnosti.

 

BORS20161207002

Srbská společnost nabízí široký sortiment obalového materiálu pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl. Chtěla by být dodavatelem pro výrobce nápojů a potravin z Evropy. Společnost se zabývá zpracováním kovů, výrobou korunkových uzávěrů, šroubových uzávěrů, hliníkových farmaceutických uzávěrů, plechovek pro chemikálie se zaklapávacími víčky – kontejnery, trubky, litografie, třídílné plechovky pro chemický průmysl, plechovky pro potravinářské výrobky, slunečníky, tácky na nápoje a inženýrské služby.

 

BOUA20171106001

Ukrajinská IT společnost nabízí software pro rozvoj obchodu pro místní trh EU. Firma zabývající se vývojem softwaru hledá nové zákazníky, prodejce, zástupce pro expanzi prodejních trhů hotových softwarových produktů a přijímání zakázek na nové výrobky podle individuálních potřeb zákazníků. Společnost již vyvinula software pro: Řízení vztahů se zákazníky, Plánování podnikových zdrojů, Hromadné korespondence, e-pozvánky, on-line průzkumy atd.

 

Poptávky:

BRAT20160804001

Rakouská firma vyrábějící ventilační díly hledá firmu zabývající se zpracováním kovů se zkušenostmi a vhodnými zdroji při zpracování plechů, respektive ve výrobě komponentů pro strojírenství. Další forma spolupráce by měla být kladena na nákup surovin pro daný průmysl.  Společnost hledá partnera v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku a v Rumunsku.

 

BRDE20161026001

Německá společnost, která působí v automobilovém průmyslu v oblasti kovoobrábění, hledá výrobce nástrojů a firmu pro nátěrové procesy v Polsku nebo v České republice. Nástrojový nástroj by měl být schopen vyrábět složité nástroje pro stroje těžkého průmyslu. Společnost pro nátěrové procesy by měla nabízet katodickou nátěrovou hmotu (KTL) a/nebo povlak cínu a niklu. Preferováno je dlouhodobé partnerství prostřednictvím subdodávek nebo outsourcingu.

BRFR20170602001

Francouzský podnik navrhuje, vyrábí a prodává inovativní konstrukční hru. Tato konstrukční hra je založena na kusech materiálu tvarovaného za tepla. Firma sídlící v oblasti Paříže se podílí na dvou typech činností: designové služby pro firmy: brainstorming, identifikace inovativních řešení a produktů využívajících různé materiály pro balení a spuštění a vývoj různých inovativních produktů vlastní značky. Společnost hledá průmyslové partnery, kteří mají zkušenosti s tepelně tvarovanými výrobky složenými z tkaniny a pěny EVA (Ethylene-Vynil Acetate) k výrobě částí nové hry. Firma hledá partnera v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku nebo v České republice.

 

BRSE20170920001

Švédská společnost vyvíjí a uvádí na trh inovativní a bezpečné dětské výrobky pod vlastní značkou. Produktové portfolio zahrnuje dětské kojenecké lahve, rohože na koupání, indikátory proti slunečnímu záření a další. Obecným cílem společnosti je usnadnit rodičovství nabídnutím nových a jednodušších řešení každodenních potíží. Všechny produkty jsou vyvinuty, navrženy a testovány ve Švédsku. Společnost nyní hledá výrobce v Evropě pro své dětské lahve vyrobené z lehkého borosilikovaného skla a podle evropské normy EN 14350. Láhve musí být vyráběny ve třech různých velikostech: 150 ml, 240 ml a 300 ml.

 

BRPL20171019001

Polská firma vyrábějící lepenkové obaly byla založena v roce 1998. Společnost poskytuje zakázkové obalové systémy pro firmy všech velikostí a v celé řadě odvětví, od elektronického obchodu po maloobchod a výrobu. Společnost má vedoucí pozici jako dodavatel vysoce kvalitních obalů na trhu. Dále společnost úspěšně vyváží a má zkušenosti s mezinárodní spoluprací. Firma požaduje za měsíc 150 000 m2 vlnitých desek v šedé barvě. Polský výrobce kartonových krabic hledá firmy z papírenského a celulózového průmyslu, které mohou vyrábět vlnité desky s následující specifikací: 3 vrstvy (C, B, E), 5 vrstev (BC). Je požadována spolupráce ve formě dohody o výrobě.

BRSK20171103001

Malá slovenská technologická společnost, výrobce vah, hledá dodavatele zinkových slitin. Slitina musí být navržena pro tlakové lití. Slovenská společnost plánuje použít slitinu zinku při výrobě závaží. Preferovaná spolupráce prostřednictvím subdodávek – partner by dodával tuto slitinu. Využívaný proces s horkou komorou je specifikován v evropské normě pro odlitky zinku, EN 12844. Slitiny ZP5 a ZP3 jsou zdaleka nejrozšířenější. Více informací včetně obrazové dokumentace: http://een.ec.europa.eu/tools/services/PRO/Profile/Detail/e87a0a68-69c5-49c5-9d75-d567c87b093c?OrgaId=cz00399

 

BRUK20170809001

Společnost ve Velké Británii, která se specializuje na motoristické, kempinkové a cyklistické výrobky, hledá evropské výrobce širokého sortimentu produktů pro cyklisty a motoristy. Společnost hledá nové produkty, kterými doplní svůj sortiment. Anglická firma hledá evropské výrobce, kteří chtějí prodávat na britském trhu. Vyhledávané produkty zahrnují autodoplňky, cestovní vybavení a zvukovou a automobilovou komunikaci. Společnost se také zajímá o jakoukoliv výrobu dětských jízdních kol, jízdních kol pro dospělé a příslušenství pro cyklisty.

 

BRHU20170314001

Maďarská obchodní společnost zabývající se elektronickými zařízeními usiluje o zavedení dlouhodobé dohody s určitými značkami smartphonů z Evropy. Společnost neustále hledá dlouhodobé a spolehlivé dodavatele elektronických výrobků, a to zejména pro společnosti, jejichž obchodní portfolio tvoří především smartphony, aby bylo možné uspokojit rostoucí poptávku od svých zákazníků. Společnost si přeje uzavřít dohodu o distribučních službách. Vyžaduje partnerství dodavatelských firem v telekomunikačním průmyslu.

 

BRPL20160902001

Polský podnik, který byl založen v roce 2013, si přeje uzavřít distribuční smlouvu s dodavateli 3D tiskáren. Mezi jejich hlavní zákazníky patří polští výrobci, průmysloví designéři, výzkumné a vývojové instituce, vynálezci. Tato společnost je připravena pomoci potenciálním partnerům dostat se na polský trh. Společnost by ráda představila nové produkty v rámci svého stávajícího portfolia, a proto se zajímá o výrobce nebo dodavatele na celém světě, kteří mají zkušenosti s distribucí na svém vlastním území. Polská společnost chce založit dlouhodobou obchodní spolupráci a dohodu o distribuční službě.

 

BRRU20171207002

Ruská společnost, která se specializuje na výrobu několika druhů řeziva: suché, hoblované, s přírodní vlhkostí. Šířka řeziva je větší než 6 mm. Společnost vyrábí také neopracované železniční a tramvajové pražce z dřeva. Společnost hledá partnery mezi malými a středními podniky a továrnami pro uzavření výrobní dohody. Účelem spolupráce je získání multifunkčního dřevoobráběcího stroje pro zvýšení výroby.

 

V případě zájmu o konkrétní inzerát nás neváhejte kontaktovat:

Jan Skipala, Hana Simonová, een@khkmsk.cz, 597 479 330