Přijměte naše pozvání na neformální brunch, při kterém se od těch nejpovolanějších dozvíte, jak mohou firmy nakládat s volným kapitálem, ušetřit na zahraničních platbách nebo jaké jsou alternativy ke klasickým bankovním úvěrům.

 
  CYRRUS
KHK Moravskoslezský kraj
 
 
CYRRUS food & finance Olomouc
 

Zveme vás na neformální setkání, kde se budeme bavit o penězích a bankách

 
 
 

Vztah firmy a banky mnohdy funguje jen na principu setrvačnosti.
I když jste se svým bankéřem spokojení, je potřeba si udržovat přehled a ověřit si, zda vám vaše banka dává maximum.

 
 
 

Přijměte naše pozvání na neformální setkání, při kterém se od těch nejpovolanějších dozvíte, jak mohou firmy nakládat s volným kapitálem, ušetřit na zahraničních platbách nebo jaké jsou alternativy ke klasickým bankovním úvěrům. Doplníme to ekonomickým výhledem na úrokové sazby.

 
 
 

Zkrátka a dobře… Potkáme se v prostorách kavárny Skelet Kafe, probereme finanční témata a k tomu si dáme něco dobrého z kuchyně tohoto příjemného ostravského podniku.

 
 
 
 
 

Těšíme se na vás 21. 11. od 14:00 v Ostravě ve Skelet Kafe

 
 
 
 
Svou účast prosím potvrďte zde
 
 

Přidejte si událost do svého kalendáře

 
 
 

Akce je určena pro členy vyššího managementu a majitele podniků z Ostravska a je omezena kapacitou. V případě zájmu prosíme o potvrzení vaší účasti nejpozději do 14. 11.

 
 
 

Co bude hlavními tématy?

 
 
 
 
   

Vít Hradil

Aktuální výhled na úrokové sazby a další makro-témata


Každé finanční rozhodnutí by mělo vycházet z aktuální ekonomické situace. Jenže které makroekonomické ukazatele jsou pro řízení firem opravdu důležité? Hlavní ekonom CYRRUS představí vývoj úrokových sazeb i měnových párů a výhled na nejbližší měsíce.

 
 
 
 
   

Petr Ullmann

Alternativní financování firem, aneb když úvěr nestačí


Banka vám zpravidla nabídne financování pouze pomocí úvěru. Jaké jsou alternativní formy a co vám mohou přinést? A jak se může měnit kapitálová struktura firem? Tématem vás provede expert na korporátní financování Petr Ullmann.

 
 
 
 
   

Tarryn Jankulovská

Jak na platby v cizích měnách výhodně


Nakupujete od zahraničních dodavatelů, nebo vám na účtu leží peníze v cizích měnách? Kurzy od vaší banky nejsou vždycky výhodné, ačkoliv se tak mohou tvářit. Odbornice na směny měn Tarryn Jankulovská poradí, jak ušetřit na zahraničních platbách a jaký kurzový spread je reálné vyjednat.

 
 
 
 
Svou účast prosím potvrďte zde
 
 

V rámci networkingu se potkáte s odborníky z CYRRUS

a zároveň dalšími zúčastněnými zástupci firem z okolí Ostravy.

Můžete si popovídat o všem, co vás zajímá:

 
obsah
 
 
 
 

Akci pořádá CYRRUS


  • Korporátní poradenství a finanční analýzy.
  • Na trhu od roku 1995.
  • Specialisté na směny měn a zahraniční platby.
  • Přes 18 000 klientů.
  • Wealth management a investiční poradenství.
  • Ve správě 50 miliard Kč.
 
 
 
 
 

Těšíme se na vás.

Tým CYRRUS

 
 
%SIGNATURE%
 
 
  Investujte. CYRRUS Twitter   Facebook   YouTube   LinkedIn  
 
 

   800 297 787

   info@cyrrus.cz

   www.cyrrus.cz

  Brno: Veveří 111 - PLATINIUM

  Praha: Na Florenci 15 - FLORENTINUM

  Ostrava: 28. října 111 - SKELET

  České Budějovice: Lidická tř. 2331 - PIANO

 
 
 
 

Upozornění: Informace byla odeslána společností CYRRUS, a.s., obchodníkem s cennými papíry, se sídlem Brno, Veveří 111 ("společnost"). Společnost je členem Burzy cenných papírů Praha, a.s. a Frankfurt Stock Exchange (FWB) – Deutsche Börse. Společnost podléhá regulaci a dohledu České národní banky. Informace mají povahu obchodního sdělení a mohou být zjednodušeny, neboť mají sloužit výhradně k vytvoření obecné a základní představy o dané otázce či tématu. Pokud se hovoří o jakémkoliv výnosu, je vždy třeba vycházet ze zásady, že minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích, že jakákoliv investice v sobě zahrnuje riziko kolísání hodnoty a změny směnných kurzů a že návratnost původně investovaných prostředků ani výše zisku není zaručena. Dokument je určen pouze pro reklamní účely a není nabídkou ani návrhem k uzavření smlouvy. Upozorňujeme, že v rámci sdělení nebyl zohledněn cílový trh ani znalosti, zkušenosti a investiční cíle klienta. Sdělení se tak může pohybovat mimo cílový trh klienta, případně také v negativním cílovém trhu. Bližší informace obdržíte u makléřů společnosti nebo na http://www.cyrrus.cz. Vaši e-mailovou adresu jsme získali na základě údajů, které jste poskytli našim zaměstnancům nebo které jste vyplnili v registračním formuláři. Pokud nadále nechcete dostávat obchodní sdělení společnosti, kontaktujte nás.