Tržiště pracovních příležitostí pro ukrajinské pracovníky

V rámci měsíčního provozu Tržiště pro ukrajinské občany postižené válečným konfliktem čeští zaměstnavatelé nabídli 725 pracovních příležitostí
Největší zájem je o pracovníky v oblasti výroby, obchodu a cestovního ruchu včetně gastronomie. Hospodářská komora nabízí firmám možnost volné inzerce svým členům, kteří mohou nabídnout své volné kapacity na platformě Czechinvest – Jobs 4 UA.

Platformu Jobs4ua připravila Agentura CzechInvest ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR a dalšími partnery. Cílem platformy je zprostředkování nabídky práce ukrajinským pracovníkům ze strany firem.

Nabídky práce mohou vkládat čeští zaměstnavatelé, kteří jsou členy Hospodářské komory ČR, Svazu průmyslu a dopravy ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, Svazu měst a obcí ČR, Sdružení místních samospráv, Asociace hotelů a restaurací, Asociace soukromých zemědělců nebo Potravinářské komory. Pracovní nabídky, stejně jako další užitečné informace pro občany Ukrajiny, je možné na webu zobrazit také v ukrajinské jazykové mutaci.

Tržiště pracovních příležitostí Jobs4ua naleznete na adrese https://www.jobs4ua.cz/.