Objednáme s.r.o. vytváří kompletní servis a automatické systémy pro restaurace

Společnost Objednáme s.r.o., nová členská firma KHK MSK, poskytuje kompletní systém a servis pro restaurace bez % poplatků. Vytváří zejména řešení a automatizace s cílem odstranit z procesu lidské chyby za pomocí jejich vlastního naprogramovaného řešení. “Když s restaurací spolupracujeme, vše nastavujeme na míru konkrétnímu podniku, stejně tak i vzhled a design, kterým se restaurace může online prezentovat. Jde nám o to, aby majitel nebo provozní restaurace na jednom místě mohl spravovat celý podnik. Když např. upravíte nabídku jídel, tak se Vám automaticky propíše v restauraci na televize, webové stránky, aplikace, pokladnu apod.” popisuje majitel firmy Adam Růžička.

Restauracím dokáží pomoci s širokou škálou funkcí:

  1. eShop na míru (online stránky)
  2. Vlastní mobilní aplikace pro iOS a Android (Možnost mít vlastní mobilní aplikaci jako McDonald apod.)
  3. eBase (Centrální pokladní systém, který sjednocuje veškeré objednávky na jedno místo. Objednávky z Vašeho eShopu, Foodory, Woltu nebo Boltu? Žádný problém, žádné přepisování.)
  4. eRide (Systém pro řidiče, který umožňuje vašim kurýrům rozvážet objednávky skrze chytrou logistickou aplikaci a Vy jako majitel neztrácíte přehled.)
  5. eStock skladové hospodářství (Na veškeré suroviny a receptury dohlíží chytrý sklad. Díky propojení všech objednávek do jednoho systému, tak opravdu víte kolik Vám na skladu zbývá surovin.)
  6. eTables systém pro restauraci se stoly
  7. Display+ systém na digitalizaci kuchyně z klasických tisknutých bonů do displayů jako má McDonald a další efektivní restaurace. Díky displayům jsme schopni kuchařům dát možnost označovat co je uvařeno, jak dlouho dané jídlo trvá uvařit, různé výrobní procesy a návaznosti mezi kuchyňskými středisky.
  8. DineDisplaye obrazovky pro přehledné zobrazování produktů tak, aby zákazníci viděli veškerou vaši aktuální nabídku vždy přímo ve vašem bistru nebo restauraci.

Video, kde je jejich systém vidět https://youtu.be/YnO3_D43BKE?si=NiXyxCwumtGtPwfC

Vizuál systému Objednáme

“Systém je živý a vývoj nikdy nekončí. Společně totiž s více něž 500 majiteli restaurací stále systém vylepšujeme a posouváme o nové a další funkce. Nově jsme otevřeli možnost, aby každý majitel restaurace je u nás vítán aniž by musel využívat náš systém, každý názor má u nás vyslyšení. Proto bych Vás tímto chtěl pozvat do naší skupiny majitelů restaurací, kde si vzájemně dáváme tipy a rady na zlepšení procesů, dodavatelé surovin apod,” dodává Adam Růžička.

Skupina majitelů restaurací Discord: https://discord.gg/cC7Y7JFV
Skupina Hlasování nápadů do systému: https://portal.productboard.com/ck4n9y3i3sgagpnbh5an5ear