Krajská exportní konference na téma Skandinávie – již zítra!

Rádi byste exportovali do Skandinávie? A znáte specifika tamního trhu? Ještě stále možnost přihlásit se na Krajskou exportní konferenci pro Moravskoslezský kraj, s teritoriálním zaměřením na Skandinávii, která se koná 14. října 2020 od 10:00 do 13:00 online.

Na konferenci Hospodářská komora ČR spolu s Ministerstvem zahraničních věcí a partnery účastníkům představí novinky z oblasti podpory exportu vybraných zemí. Konference proběhne online.

Velkým lákadlem letošního ročníku bude teritoriální zaměření konference a také kurz prezentačních dovedností pro exportéry. Pro Moravskoslezský kraj jsme vytipovali pro exportéry velmi atraktivní Skandinávii. Kulturní specifika obchodního jednání ve Skandinávii představí zástupce Velvyslanectví České republiky v Norsku a na Islandu. Zlepšit své exportní prezentační dovednosti potom můžete pod vedením zkušené lektorky ze společnosti RealCoaching s.r.o.

Kompletní pozvánku s programem naleznete zde: Pozvánka

Na konferenci je nutné se registrovat ZDE. Zaslání odkazu ke sledování akce je zpoplatněno částkou 100,- Kč (včetně DPH). Po připsání této částky na náš účet bude účastníkům zaslán online odkaz na konferenci.

Událost bude možno sledovat přes aplikaci YouTube, v průběhu konference bude možné pokládat dotazy, je však nutno mít založený Google účet. Celá konference bude pro registrované zhruba 7 dní uložená online na YouTube kanálu.

Projekt Krajských exportních konferencí odstartoval v roce 2016, cílem je poskytnou účastníkům takové informace, které budou moci využít pro kvalifikované rozhodnutí o zahájení, resp. rozšíření či zkvalitnění svých exportních aktivit. Zároveň je záměrem touto konferencí přispět ke zvyšování povědomí o aktuálních nástrojích podpory exportu, které mohou pomoci k lepšímu zacílení exportních aktivit a pronikání na trhy s vyšší finanční rentabilitou.