Získejte nové obchodní partnery v Srbsku!

Datum konání: 25.11.2021 - 10.12.2021

Místo: online + Novi Sad
Zaměření: Mezinárodní obchod
Typ: Dvoustranná jednání
Organizátor: EEN

Kontakt:

Jan Skipala, Hana Simonová
een@khkmsk.cz
+420 597 479 330

Autonomní srbská provincie Vojvodina, Shromáždění evropských regionů ve spolupráci s Obchodní a průmyslovou komorou Vojvodiny, Vojvodinskou rozvojovou agenturou a Krajskou hospodářskou komorou Moravskoslezského kraje partnerem poradenské sítě pro podnikatele ENTERPRISE EUROPE NETWORK si Vás dovoluje srdečně pozvat na “Regional Business Forumkteré se uskuteční 25. listopadu 2021 – 10. prosince 2021

4. ročník Regional Business Forum bude organizován kombinovanou (hybridní) formou s možností účasti online v reálném čase, ale také fyzicky na místě. Mezi účastníky Fóra patří významné firmy, ale i regionální hospodářské komory, regionální rozvojové agentury a další instituce, které poskytují podporu rozvoji malého a středního podnikání a zlepšování ekonomického klimatu pro podnikání a investice. Regionální podnikatelské fórum nabízí možnost sdílet a prezentovat svůj podnikatelský potenciál a spojit se s firmami a institucemi, které podporují rozvoj podnikatelského prostředí a příliv nových investic.
Tato celosvětová událost poskytuje společnostem další podporu při hledání mezinárodních partnerů. Účastníkům bude nabídnuta možnost účastnit se dvoustranných B2B setkání s firmami a institucemi, které jsou účastníky fóra. tento seznam naleznete ZDE.

Stěžejní sektory podnikatelského fóra:

  • Informační a komunikační technologie a kreativní průmysl
  • Zpracování kovu
  • Zemědělství a potravinářský průmysl

K platformě pro pořádání schůzek „one-on-one“ se dostanete kliknutím na následující odkaz: https://rbf2021.b2match.io/, který poskytuje možnost s kýmkoliv, kdo je na akci přihlášen.
Další informace naleznete na následující stránce: http://www.rbf.vojvodina.gov.rs nebo kontaktujte: rbf@vojvodina.gov.rs

Kdy:   25. 11. 2021 – 10.12.2021
Kde:   Online, Novi Sad – Srbsko
Registrace:   https://rbf2021.b2match.io/
Bližší informace:   Hana Simonová, Jan Skipala een@khkmsk.cz, 597 479 330

Pozvánka – Poziv za IV Regionalni poslovni forum 2021,eng