Udržitelnost jako cesta k efektivnímu byznysu?

Datum konání: 25.10.2022 - 25.10.2022

Místo: Pražská Spojka Karlín
Zaměření: ESG, energetika a development
Typ: konference
Organizátor: Frank Bold Advokáti, s.r.o.

Kontakt:

Hana Sotoniaková, tel.: +420 775 154 072; hana.sotoniakova@fbadvokati.cz

 

Udržitelnost jako cesta k efektivnímu byznysu? Experti z Moravskoslezského kraje představí potenciál ESG, energetiky a developmentu.

Dokážou české firmy a samosprávy využít udržitelnost ke svému rozvoji a k řešení celosvětových výzev, jako je energetická krize nebo změna klimatu? Konkrétní tipy, jak řídit odpovědné podnikání, dosáhnout větší energetické nezávislosti nebo jak rozvíjet spolupráci soukromého a veřejného sektoru představí přední čeští experti na energetiku, finance, ESG reporting a development na konferenci Bold Future, která se koná 25. října v pražské Spojce Karlín.

Zásadní témata na konferenci pro vrcholové manažery, politiky, zástupce samospráv, finanční instituce i podnikatele uvedou řečníci jako je eurokomisařka Věra Jourová nebo ministr pro evropské záležitosti Mikuláš Bek.

Kdo na konferenci vystoupí?

  • Jakub Unucka, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje
  • Jiří Novotný, starosta Trojanovic
  • Martin Krupa, ECM System Solutions
  • David Vais, Logport Development
  • Tomáš Kadeřábek, Asociace developerů
  • více než 30 odborníků na spolupráci měst s investory, efektivní ESG reporting, udržitelné stavitelství a energetiku

Konferenci Bold Future: Udržitelností k efektivnímu byznysu pořádá expertní skupina Frank Bold spolu s iniciativou Změna k lepšímu a Českou radou pro šetrné budovy. Akce se koná pod záštitou Evropské komise, Velvyslanectví USA v České republice, Svazu průmyslu a dopravy ČR, Národní sítě Zdravých měst a Asociace společenské odpovědnosti.

Více o jednotlivých tématech a vystupujících najdete na webu boldfuture.cz. Prodej výhodných early bird vstupenek probíhá už jen do 25. září.