Podnikatelská mise do Turecka

Datum konání: 06.12.2023 - 09.12.2023

Místo: Kocaeli (Turecko)
Zaměření: podnikání
Typ: mise
Organizátor: HK ČR

Kontakt:

klamt@komora.cz

Hospodářská komora České republiky Vás zve na podnikatelskou misi do Turecka s možností získání finanční podpory při příležitosti veletrhu Match4Industry v termínu 6. – 9. 12. 2023

Podnikatelská mise a veletrh se uskuteční ve městě Kocaeli (cca. 70 km východně od Istanbulu) a nabídne možnost jednání s tureckými a dalšími zahraničními partnery z následujících oborů:

Automotive

Kovozpracující průmysl

Strojírenství

Plastikářský průmysl

Gumárenský průmysl

Chemický průmysl (automobilové barvy, nátěry a péče)

Stavební průmyslu a stavební materiály

Energetika

Životního prostředí

Elektrotechnika

Informačních a komunikačních technologie

Na ubytování a místní dopravu je možné získat finanční podporu ze strany tureckého ministerstva obchodu a hospodářské komory v Kocaeli. Podmínkou je vyplnění přiloženého formuláře a splnění kvalifikačních podmínek. S vyplněním formuláře Vám poradíme.

V rámci programu mise počítáme kromě účasti na veletrhu také s jednáním na hospodářské komoře v Kocaeli a se separátním jednáním se zástupcem Generálního konzulátu ČR v Istanbulu.

V případě zájmu o účast zašlete, prosím, následující dokumenty:

na e-mail klamt@komora.cz, a to nejpozději do 22. 11. 2023.

Záloha na účastnický poplatek ve výši 1. 375,- EUR (případně ekvivalent 33.000, – Kč) plus 21 % DPH (členové HK ČR mají slevu 10 %) zahrnuje letenku linkovým letem, ubytování ve městě Kocaeli na 3 noci, podíl na místních transferech, organizace firemních jednání, organizační náklady spojené s přípravou mise a služby pracovníků HK ČR po dobu mise.

Více ZDE.