Networkingové setkání členů KHK MSK

Datum konání: 10.10.2022 - 10.10.2022

Místo: Dolní oblast Vítkovice, BrickHouse
Zaměření: členská základna
Typ: networking
Organizátor: KHK MSK

Kontakt:

Ing. Ilona Honusová, KHK MSK, tel.: 724 613 105  |  e-mail: i.honusova@khkmsk.cz

V měsíci říjnu se opět sejdeme na dalším z pravidelných networkingových setkání členů Krajské hospodářské komory MSK, které se koná 10. října 2022 v Dolní oblasti Vítkovice.

Na tomto setkání se v úvodu opět představí v krátkých prezentacích několik nových členských firem. Následovat bude zhruba hodinová diskuze s prezidentem Hospodářské komory ČR Vladimírem Dlouhým, který s vámi probere problémy, se kterými se vaše firmy potýkají.

Poté bude prostor pro neformální networking, současně se některé firmy v zadní části sálu představí ostatním formou propagačních materiálů na připravených stolcích, ukázkami svých výrobků, vystavenými roll-upy. I tuto formu prezentace samozřejmě můžete pro Vaši firmu využít, v případě Vašeho zájmu prosím napište na e-mail: i.honusova@khkmsk.cz.

O něco k zakousnutí se tentokrát postarají naše členské firmy. ECO catering nám připraví společnost NAVZDORY, skupina nadšenců do up-cyclingu, která svou kreativitou vzdoruje neefektivnímu nakládání s odpady a svou nabídkou nás inspirují, jak se dají jídla chutně připravit a zbytečně nevyhazovat. Doplní je Mlsná vrána s nabídkou křehkých a výborných sladkostí bez cukru, vína k ochutnávce bude nabízet společnost Navínko, jejichž kvalitní a ověřená vína z Moravy, ale i z Rakouska, Španělska a Portugalska již dobře znáte.

Setkání se uskuteční 10. října 2022 v přízemí BrickHousu v areálu Dolní oblasti Vítkovice (Staré koupelny) od 16 hodin.

Vstup je zdarma, nutná je registrace ZDE.

Pozvánka s programem