Networkingové setkání členů KHK MSK s grilováním i purkrabím

Datum konání: 15.06.2022 - 15.06.2022

Místo: Slezskoostravský hrad
Zaměření: setkání členů
Typ: networking
Organizátor: KHK MSK

Kontakt:

Ing. Ilona Honusová, KHK MSK, tel.: 724 613 105  |  e-mail: i.honusova@khkmsk.cz

Pro členské firmy KHK MSK jsme v červnu připravili slíbené networkingové setkání, tentokrát s netradičním programem – grilováním, lukostřelbou, zbrojnicí i dobovými kostýmy.

Akce se odehraje 15. června 2022 od 16:30 hodin na Slezskoostravském hradě.

Vyslyšeli jsme prosby členů o to, abychom vás na těchto setkáních navzájem seznamovali a více propojili. Nová členská firma BRAIN computers s.r.o. proto připravila networkingovou hru, při které budete moci během jedné minuty poznat Váš vybraný protějšek. Pokud máte zájem poznat se se zástupcem některé konkrétní firmy z řad KHK MSK, dejte nám dopředu vědět, a to na e-mail i.honusova@khkmsk.cz
Vybírat ze seznamu členů můžete zde: https://www.khkmsk.cz/wp-content/uploads/2022/05/Clenove-nastenka-kveten-2022-tisk.pdf

Nově přijatí členové (Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s., HOT-CHIP s.r.o., Kaktus reality s.r.o., Z+M Partner, spol. s r.o., 1st International School of Ostrava, BRAIN computers s.r.o., MOREL Eyewear s. r.o., ROBOTSYSTEM s. r.o., a U & SLUNO a.s.) mohou využít možnosti krátké prezentace před ostatními. Své aktivity představí i hostitelská organizace Černá louka s.r.o. Všichni členové také mají opět možnost rozmístit na připravené stoly své prezentační materiály a rozestavět roll-upy.

Ve venkovním prostoru budeme grilovat, nabízet k ochutnávce výborná vína naší členské firmy Advey services, s r.o. a připraven je i další zábavný interaktivní program laděný tematicky k prostorám hradu. V něm si budete moci např. zastřílet z luku, ve zbrojnici s historickými zbraněmi se můžete obléci třeba do drátěné košile nebo i do celé rytířské zbroje, zasoutěžit si o zlatý šíp či se vyfotit v dobovém kostýmu. Na samotný hrad vás při příchodu uvede purkrabí, atmosféru doladí podkresová historická hudba. Tento interaktivní program pro nás připravila agentura GRYFF.

K dispozici bude také prohlídka dvou výstav, které budou v této době na hradě přístupné pro veřejnost.

Pozvánka s programem

Vstup je pro členy zdarma, na jednu firmu platí pozvání pro dvě osoby. Na akci je potřeba se registrovat, a to ZDE.

Těšíme se na Vás!