Konference Invest MORE

Datum konání: 25.05.2022 - 25.05.2022

Místo: Landek Park v Ostravě
Zaměření: vzdělávání
Typ: konference
Organizátor: MSID, a.s.

Kontakt:

Ing. Veronika Filipová, MSID, Mob.: +420 778 529 977 Tel.: +420 595 691 244, Email: filipova@msid.cz 

Letos v květnu se můžete opět těšit na 7. ročník konference Invest MORE! Tentokrát na téma „Budoucnost vzdělávání – Budoucnost firem“.

Zajímáte se o nové trendy a přístupy k firemnímu vzdělávání? Chcete vědět, jak k němu přistupují špičkové firmy? Pokud ano, přijďte 25. 5. 2022 do Landek Parku v Ostravě.

Na konferenci pořádanou společností Moravskoslezské Investice a Development, a.s., se na témata týkající se vzdělávání ve firmách zaměří řečníci a zástupci českého průmyslu a vzdělávacích institucí. Jedním z nich bude například viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar.

Řeč bude nejen o správném a efektivním nastavení firemního vzdělávání ve Vaší společnosti, ale také například o tom, jaké kompetence budou do budoucna stěžejní pro zaměstnavatele či zaměstnance nebo jak Vám mohou pomoci firemní akademie.

Těšit se můžete nejen na zajímavé přednášky, diskuze a následný networking, ale také na výborné občerstvení a nově na exkurzi v Hornickém muzeu vč. samotného sfárání na unikátním místě jako je Landek Park.

Kdo se na konferenci letos podělí o své znalosti a know-how najdete spolu s registrací zde na stránkách události (včetně programu konference).