German Czech Economic Forum 2022

Datum konání: 17.10.2022 - 17.10.2022

Místo: Cubex Centrum Praha
Zaměření: energetika, inovace, bezpečnost a financování
Typ: konference
Organizátor: Česko-německá obchodní a průmyslová komora

Kontakt:

Lucie Zemanová, projektový tým German Czech Economic Forum 2022, tel.: +420 221 490 337 | +420 720 352 738; mail: zemanova@dtihk.cz

German Czech Economic Forum (GCEF) „efficient and resilient“ – Driving Tomorrow’s Industry

Centrální hospodářská konference v rámci českého předsednictví v Radě EU se bude konat v pondělí 17. 10. 2022 v Cubex Centru Praha. Tematicky se zaměří na energetiku, nákup a dodavatelské řetězce, digitalizaci a inovace, bezpečnost a financování. Hlavním hostem konference bude německý vicekancléř, spolkový ministr hospodářství a ochrany klimatu Robert Habeck.

Energetická krize, pandemie, válka ukázaly, že eficience a strategická resilience jsou pro firmy a mezinárodní ekonomické vztahy klíčové – je nezbytné odolávat vnějším šokům, stabilizovat kritické funkce a zajistit budoucí růst.

Klíčoví aktéři česko-německého hospodářství, politiky, výzkumu a vývoje budou na GCEF prezentovat řešení a diskutovat o strategiích pro úspěšnou adaptaci v době krize a o příležitostech pro udržitelnou transformaci průmyslu. To vše formou panelových diskuzí, workshopů, kulatých stolů aj.

Více informací o akci najdete na webu https://www.gcef.eu/.