Ukrajinská online platforma Electric Energy matchmaking Forum sdružuje zahraniční výrobce a distributory energetických zařízení se zájmem o spolupráci

Datum konání: 05.12.2022 - 01.12.2023

Místo: online
Zaměření: Výrobci a distributoři zařízení pro energetiku
Typ: Dvoustranná jednání
Organizátor: EEN

Kontakt:

Hana Simonová, Jan Skipala; een@khkmsk.cz, 597 479 330

V prosinci 2022 byla slavnostně spuštěna online platforma Electric Energy matchmaking Forum, která je organizována největší světovou sítí na podporu podnikání Enterprise Europe Network a je provozována ve spolupráci s EU Clusters, s podporou Evropské komise a EISMEA, pod patronací Ministerstva energetiky Ukrajiny a Ministerstva zahraničních věcí Ukrajiny.

Tato platforma sdružuje ukrajinské společnosti veřejného a soukromého sektoru, které potřebují obnovit elektrické systémy; koupit nová zařízení na výrobu elektřiny a výrobce/distributory různých typů zařízení pro energetiku v EU i dalších zemích světa.

Máte-li zájem o spolupráci s ukrajinskýcmi firmami a institucemi, můžete se již dnes zaregistrovat do online systému na tomto odkazu. Po registraci a zadání svého profilu, pak můžete začít vyhledávat mezi registrovanými firmami/institucemi vhodné ukrajinské partnery a zároveň můžete být těmito účastníky platformy sami osloveni.

S registrací Vám rádi pomůžeme a zodpovíme dotazy týkající se účasti na této mezinárodní platformě.

Odkaz na webové stránky platformy: ZDE
Odkaz pro registraci: ZDE
Pomoc s registrací a zodpovídání dotazů: Hana Simonová, Jan Skipala, een@khkmks.cz