Business snídaně KHK MSK: Jak komunikovat s médii?

Datum konání: 13.06.2023 - 13.06.2023

Místo: Manutan s.r.o., Provozní 5, Ostrava - Třebovice
Zaměření: komunikace, média
Typ: setkání
Organizátor: KHK MSK

Kontakt:

Ing. Ilona Honusová, KHK MSK, i.honusova@khkmsk.cz; +420 724 613 105

Tématem červnové Business snídaně KHK MSK je komunikace s médii. Stručně, přehledně a srozumitelně se dozvíte, jaké máte možnosti využití médií v komunikaci vaší firmy, produktů nebo služeb.

Tato akce se bude konat v úterý 13. června 2023 od 10:00 do 12:00 v prostorách školící místnosti naší členské firmy Manutan s.r.o. (bezproblémové parkování včetně nabíjení elektromobilů v areálu firmy).

Média hrají v dnešním světě komunikace klíčovou roli a jsou nezbytným nástrojem pro budování povědomí o vaší firmě, produktech a službách. Chceme vám představit, jak média fungují, jak je zaujmout a jak s nimi efektivně komunikovat. S tématem vás seznámí dva odborníci v oblasti médií a komunikace, a to Radek Erben, známý televizní moderátor České televize a rozhlasový moderátor na Hitradiu Orion, a Jaromír Krišica, odborník na mediální komunikaci z renomované společnosti Crest Communication.

Tato Business snídaně bude mít interaktivní formát, který umožní diskuzi, otázky a interakci mezi účastníky. Můžete si vyzkoušet rozhovory před kamerou, zapojit se do diskuze a sdílet své názory.

Hlavním přínosem účasti je přiblížení správné komunikace s médii a nástrojů pro vhodnou reakci na krizové situace, které se mohou vyskytnout v rámci vašeho podnikání.

Program:

10:00 až 11:00: prezentace mediální komunikace

11:00 až 12:00: neformální diskuze, prohlídka prostor firmy Manutan s.r.o.

Vstup je zdarma. Nutná je registrace ZDE.

POZVÁNKA