Získejte srbské obchodní partnery – Business fórum 2020, Novi Sad

Datum konání: 10.11.2020 - 10.11.2020

Místo: online
Zaměření: Mezinárodní obchod
Typ: Online dvoustranná jednání
Organizátor: Chamber of Commerce and Industry of Vojvodina, EEN

Kontakt:

Jan Skipala, Hana Simonová
+420 597 479 330
een@khkmsk.cz

Dovolujeme si Vás pozvat na Business fórum 2020, které je pořádáno Autonomní oblastí Vojvodina, Společenstvím evropských regionů ve spolupráci s Hospodářskou komorou Vojvodina, Rozvojovou agenturou Vojvodina a sítí na podporu podnikání Enterprise Europe Network. Business fórum bude organizováno online, přičemž jednotlivé příspěvky v rámci konference bude možné sledovat v reálném čase.

Mezi účastníky fóra naleznete významné regionální společnosti, regionální obchodní komory, regionální rozvojové agentury a další instituce podporující rozvoj malých a středních podniků a zlepšující obchodní a investiční situaci v Srbsku.

Business fórum poskytne zahraničním společnostem příležitost představit jejich obchodní potenciál a vyhledat srbské obchodní partnery a instituce podporující rozvoj malých a středních podniků.

Business fórum vytváří platformu společnostem při hledání mezinárodních partnerů. Účastníci budou mít možnost naplánovat si dvoustranná jednání se společnostmi a institucemi účastnícími se fóra dle jejich vlastních potřeb na základě předem poskytnutých informací o registrovaných účastnících.

Oborové zaměření akce:

• Zemědělství a potravinářský průmysl
• Stavební průmysl
• ICT a kreativní průmysl

KDY? 10.11.2020
KDE? https://rbf2020novisad.talkb2b.net/ 
POZVÁNKA:  Business Forum 2020
REGISTRACE: https://rbf2020novisad.talkb2b.net/members/register