XXVII. Setkání podnikatelů České, Polské a Slovenské republiky

Datum konání: 01.07.2021 - 01.07.2021

Místo: Generální konzulát PR v Ostravě, Nová radnice
Zaměření: 1.Voda a uhlí, 2.Využití vodních toků
Typ: Konference a dvoustranná jednání
Organizátor: Česko-polská obchodní komora

Kontakt:

V případě dalších dotazů prosím volejte na telefonní číslo: +420 596 612 230.

Dovolujeme si Vás pozvat na XXVII. Setkání podnikatelů České, Polské a Slovenské republiky , které se uskuteční dne 1.července 2021 v Ostravě. Jedná se o tradiční setkání zástupců firem, ministerstev, krajů a vojvodství, euroregionů, měst a hospodářských komor. Česko-polská obchodní komora organizuje tuto významnou událost společně s Generálním konzulátem Polské republiky v Ostravě. Tato akce se řadí k nejvýznamnějším svého druhu v regionu a je ojedinělou propagací nejen Ostravy, Moravskoslezského kraje, ale i celé České republiky, a to z hlediska rozvoje jak v oblasti podnikatelských aktivit, tak cestovního ruchu a v neposlední řadě kulturně – společenských vztahů mezi všemi účastnickými zeměmi, zejména tedy Českou, Polskou a Slovenskou republikou.

Setkání podnikatelů je akcí s celodenním programem rozděleným do dvou částí.

1.Dopolední konferenční část s diskusními panely bude probíhat v ostravské Nové radnici. Hlavními tématy konference budou:  1.Voda a uhlí, 2.Využití vodních toků (podtéma: Dopravní infrastruktura – Projekt TILC, Vodní cesty; Železniční doprava – Vysokorychlostní tratě; Kontejnerová doprava; Logistická centra a jiné).

2.Odpolední kulturně – společenská část XXVII. Setkání podnikatelů proběhne tradičně v zahradách Generálního konzulátu Polské republiky v Ostravě, stálého spolupořadatele akce.

Na organizačním zajištění akce se bude podílet řada institucí podporujících podnikání v příhraničních regionech účastnických zemí, zejména Moravskoslezského kraje, Opolského a Slezského vojvodství a Žilinského samosprávného kraje. Setkání se každoročně účastní přes 200 zástupců z řad podnikatelů, organizací na podporu podnikání, vládních i nevládních institucí, zástupců státní správy i místních samospráv.

V případě zájmu o účast se prosím registrujte do dne 14.června 2021 na odkazu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcEFKwACbAoOVvavqxh9pUk2WoxeMRMjr16Mwkf4Yx_jXLFQ/viewform?vc=0&c=0&w=1 .

Zúčastněné firmy mohou dále využít:

– umístění krátké informace o své firmě v katalogu XXVII. Setkání podnikatelů zdarma, k nahlédnutí ZDE.

– umístění reklamní tabule firmy v zahradách Generálního konzulátu PR v Ostravě za poplatek 5000,-Kč

– distrubuci propagačních materiálů o Vaší firmě mezi účastníky za poplatek 2000,-Kč

Vzhledem k časové a finanční náročnosti celé akce je možno pořadatele finančně podpořit. ZDE  naleznete NABÍDKU MARKETINGOVÝCH BALÍČKŮ (ZLATÉHO NEBO STŘÍBRNÉHO MARKETINGOVÉHO PARTNERA). Věříme, že XXVII. Setkání podnikatelů by mohlo být skvělou příležitostí pro prezentaci Vaší firmy podnikatelům a zástupcům veřejné správy z České republiky, Polska a Slovenska.