Rumunsko – on-line individuální konzultace s ekonomickým diplomatem

Datum konání: 25.11.2020 - 25.11.2020

Místo: online
Zaměření: Mezinárodní obchod
Typ: webinář
Organizátor: MZV

Kontakt:

michaela_koletova@mzv.cz

Ministerstvo zahraničních věcí ČR organizuje on-line indviduální konzultace pro české firmy a podnikatele s ekonomickým diplomatem velvyslanectví České republiky v Bukurešti. Konzultace proběhnou ve středu 25. listopadu 2020 od 9 – 12 hodin SEČ.

Ministerstvo zahraničních věcí organizuje ve středu 25. listopadu 2020 mezi 9:00 – 12:00 hod SEČ on-line individuální konzultace s ekonomickým diplomatem velvyslanectví České republiky v Bukurešti, Rudolfem Opatřilem.

On-line konzultace nabízejí zástupcům českých firem možnost individuálního on-line jednání s ekonomickým diplomatem v dané zemi, získání informací o aktuálních exportních příležitostech, podmínkách vstupu na trh anebo možnostech expanze obchodních či investičních aktivit v příslušné zemi.

On-line konzultaci je možné si rezervovat prostřednictvím odkazu níže, kde si můžete vybrat z nabízených volných časů. Po registraci obdržíte potvrzení registrace a následně odkaz, díky kterému se budete moci v příslušný den a čas spojit s ekonomickým diplomatem. Délka konzultace je 30 minut.

Vytvořit rezervaci

Kontaktní osoba: Michaela Koletová (michaela_koletova@mzv.cz).