Podnikatelská mise u příležitosti Letních olympijských her 2020 – nabídka účasti

Datum konání: 29.07.2020 - 04.08.2020

Místo: Japonsko, Tokio
Zaměření: Podnikatelská mise
Typ:
Organizátor: HK ČR

Kontakt:

Jan Skipala, Hana Simonová
een@khkmsk.cz
+420 597 479 330

 

Využijte vysokou koncentraci lidí z různých odvětví na jednom místě pro bilaterální jednání, navázání nových obchodních kontaktů na pozadí největší a nejprestižnější sportovní události světa i roku 2020 a zúčastněte se podnikatelské mise do Tokia u u příležitosti Letních olympijských her 2020.
Akce se uskuteční v termínu 29.7. – 4.8. 2020 a je uspořádaná ve spolupráci s Českým olympijským výborem a s Velvyslanectvím ČR v Tokiu.

V ceně za podnikatelskou misi je zahrnut vstup na atletiku.   V jednání je také prezentace českých firem/výrobků japonským partnerům v prostorách ZÚ ČR (Českého domu). Účastníkům podnikatelské mise se také naskýtá možnost osobního setkání a diskuze s přítomnými českými ústavními činiteli a představiteli ZÚ ČR. Podrobnější program je nyní intenzivně připravován a bude postupně upřesňován v koordinaci se ZÚ ČR v Tokiu a Českým olympijským výborem.

Termín: 29.7. – 4.8. 2020
Způsob registrace: zasláním skenu podepsané závazné přihlášky, skenu datové stránky pasu, profilu v Aj (zaslat ve WORDU) a ppt snímku pro prezentaci na email veselka@komora.cz 
Termín regisrace:co nejdříve, nejpozději však do 9.8.2019. Upozorňujeme, že kapacita je omezená!
Výše účastnického poplatku: 6.293 EUR pro členy HK ČR a 6.992 EUR pro nečleny HK ČR. Cena zohledňuje nejexponovanější období v Tokiu a je v ní zahrnuta:

  • zpáteční letenka komerční linkou
  • ubytování se snídaní v hotelu po dobu mise
  • místní transfery
  • podíl na cateringu
  • vstup do VIP zóny Českého domu
  • návštěva vybraných atletických disciplín
  • organizace firemních jednání
  • služba pracovníků HK ČR po dobu mise
  • organizační náklady spojené s přípravou mise

Další instrukce:
V případě Vašeho zájmu o vstupenky na další olympijské disciplíny
(tenis, plavání, veslování, beach volejbal, volejbal, basketbal, 3×3 basketbal, divoká voda..aj.), které budou na programu v termínu podnikatelské mise, je možné zakoupení nad rámec nabízeného. Seznam vstupenek i cen Vám bude zaslán na základě Vašeho požadavku po závazném potvrzení Vaší účasti.
V návaznosti na Vaši závaznou přihlášku Vám bude vystavena na 50 % z výše účastnického poplatku na zaplacení záloh za ubytování a letenky.

Dovolujeme si upozornit, že Všeobecné obchodní podmínky (https://www.komora.cz/zahranicni-aktivity/vop/)  se v případě této mise mění v bodě č. 5 (zrušení přihlášky). Zrušení přihlášky do 31.8.2019 podléhá 50% stornopoplatku z celkové ceny mise, po tomto datu jsou již zaplacené zálohy na tuto misi nevratné!
Ostatní body VOP zůstávají neměnné
– (nutnost okamžitého zaplacení rezervačních poplatků za hotel a letenky)! Do 31.3.2019 lze však měnit jména účastníků mise (skupinová letenka).

Zbylá část účastnického poplatku bude vyfakturována v průběhu prvního čtvrtletí roku 2020.
Dokumenty ke stažení:   Závazná přihláška       Company slide     Profil společnosti v AJ