Podnikatelská mise předsedy vlády Andreje Babiše do Turecka

Datum konání: 02.09.2019 - 04.09.2019

Místo: Ankara, Istanbul
Zaměření: podnikání
Typ: mise
Organizátor: HK ČR

Kontakt:

Ing. Monika Müllerová, Hospodářská komora České republiky, tel.: +420 266 721 379, mullerova1@komora.cz

Hospodářská komora ČR pořádá doprovodnou podnikatelskou misi předsedy vlády České republiky Andreje Babiše v termínu 2. – 4. 9. 2019 do Turecka. Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede prezident HK ČR Vladimír Dlouhý, se uskuteční vojenským speciálním letadlem typu CASA.

Během mise plánujeme dne 3. 9. 2019 ve spolupráci s Union of Chambers and Commodity Exchanges of Turkey (TOBB) zorganizovat sektorově zaměřené besední kruhy s B2B jednáními v Ankaře a ve večerních hodinách státní recepci za přítomnosti premiéra Babiše. Dne 4. 9. 2019 plánujeme v Istanbulu ve spolupráci s Foreign Economic Relations Board of Turkey (DEİK) zorganizovat podnikatelské fórum s B2B jednáními, které předseda vlády ČR zahájí. V rámci doprovodné podnikatelské mise je prostor vyhrazen také pro separátní setkání českých firem s panem premiérem, informační briefing se zástupci ZÚ ČR a další programové položky.

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku (podepsaný scan a rovněž editovatelnou verzi) – v příloze e-mailu,
  • firemní profil v Aj a v Čj (v editovatelné verzi) – v příloze e-mailu,
  • snímek pro prezentaci – v příloze e-mailu,
  • obličejovou fotografii pasového formátu (parametry: min. 500 kB, 300 dpi, 600×800 pixelů),
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií),

na e-mail talafus@komora.cz a v kopii na e-mail mullerova1@komora.cz, a to nejpozději do 9. 8. 2019.

Company slide

PROFIL ČJ

PROFILE ENG

Závazná přihláška

Záloha na účastnický poplatek činí 1.259,- EUR (či po dohodě ekvivalent 32.100,- Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 1.133,- EUR (či po dohodě ekvivalent 28.890,- Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: Petr Chmela, obchodní ředitel, chmela@ppagency.cz, tel.: +420 736 752 715.