Planet Budapest 2021 Expo a Světový summit o udržitelnosti

Datum konání: 29.11.2021 - 05.12.2021

Místo: Budapešť
Zaměření: Akademická sféra, byznys, finance - udržitelný rozvoj
Typ: Mezinárodní veletrh, jednání firem
Organizátor: Ministerstvo zahraničních věcí a obchodu Maďarsko, Maďarská agentura pro rozvoj exportu HEPA

Kontakt:

Hana Simonová, Jan Skipala een@khkmsk.cz,  597 479 330

Ve dnech 29. 11. 2021 – 5. 12. 2021 se uskuteční v Budapešti mezinárodní veletrh a summit o udržitelnosti Planet Budapest 2021Jedná se o rozsáhlou akci, jejímž cílem je otevírat pro vystavovatele nové příležitosti na trhu.

Akce, která má přilákat desítky tisíc domácích i zahraničních návštěvníků, se zúčastní hlavy států a vlád, vládní úředníci a klíčové osobnosti z akademické sféry, byznysu a z oblasti financí.

Předpokládá se uspořádání akce v reálném prostoru. Ovšem vzhledem k tomu, že předběžný zájem je mnohem větší, než byl původní předpoklad, využívají organizátoři za účelem maximalizace příležitostí také nové nástroje, které vystavovatelům umožňují prezentovat své produkty/služby online.

Termín pro zasílání vyplněných přihlášek končí 15. června 2021 ve 23:59 hod. Přijaté přihlášky vyhodnotí organizátoři a zájemci o účast budou o výsledku informováni e-mailem do 30. června 2021. Přihlášku na odbornou výstavu lze považovat za platnou až po jejím písemném schválení.

Vystavovatelé mohou také využít 15 kvalitně vybavených jednacích místností na výstavě Expo prostřednictvím rezervačního systému.
Digitální katalog vystavovatelů bude předem zaslán všem zahraničním delegacím a účastníkům přijíždějícím do Maďarska, a to prostřednictvím 132 maďarských zastupitelských úřadů v zahraničí.
K zahraničním delegacím na vysoké úrovni budou pořádajícím Ministerstvem zahraničních věcí a obchodu přiděleny pověřené kontaktní osoby, které budou rovněž pomáhat při organizování obchodních jednání a návštěv příslušných vystavovatelů.

Předběžné plánování schůzek B2B navíc usnadňují organizátoři pomocí speciálního softwaru vyvinutého pro tento účel.

Expo a Světový summit Planet Budapest 2021 o udržitelnosti v sobě zahrnuje čtyři rozsáhlé a tematicky zaměření akce.

Světový summit je stěžejní diplomatickou akcí o udržitelnosti, které se zúčastní přední světoví tvůrci politik, zástupci akademické sféry, vyšší úředníci z mezinárodních organizací a zástupci finančních institucí a obchodních společností.

V rámci návštěvnických programů Your Planet mohou rodiny přicházející na tuto akci získat přehled o problematice udržitelné budoucnosti prostřednictvím informačního centra.

Cílem programu Heroes of the Future pro mládež je upozornit 10-16leté na důležitost udrži- telného životního stylu.

Expo bude organizováno jako samostatný program, během kterého budou renomovaní přednášející diskutovat o nejnovějších technologických, finančních a obchodních otázkách udržitelného rozvoje. Organizátoři se také snaží v rámci tematických programů poskytnout co největšímu počtu vystavovatelů prostor k vlastní prezentaci. Vystavovatelé na výstavě Expo mohou zdarma navštěvovat další akce v rámci Planet Budapest 2021.

Leták s bližšími informacemi v češtině: ke stažení ZDE
Webové stránky akce
: https://planetbudapest.hu/en
Registrace
https://planetbudapest.hu/en/registration
Termín
: přijímání přihlášek do 15. 6. (23:59 hod). Přihlášky budou poté vyhodnocovány.
Informace o výsledku posuzování přihlášek: do 30. 6. 2021
Přihlášku na odbornou výstavu lze považovat za platnou až po jejím písemném schválení.
Poplatek vystavovatele za šest výstavních dnů: 40 000 HUF bez DPH za metr čtvereční (cca 2.900,- Kč, 114,- EUR)
Poplatek zahrnuje: kromě komplexního výstavního balíčku zahrnuje výstavní poplatek také poplatek za odbornou přípravu a školení
Bližší informace a kontakt na organizátory: Maďarská agentura pro rozvoj exportu HEPA, planetexpo@hepa.hu , tel. +36 1 922 2626.