Mise italských firem do ČR – setkejte se s italskými partnery

Datum konání: 28.03.2019 - 06.04.2019

Místo: Brno
Zaměření: Obchodní mise italských firem
Typ: Podnikatelská mise a dvoustranná jednání
Organizátor: KHK MSK, CAMERA DI COMMERCIO ITALIA REPUBBLICA CECA

Kontakt:

Hana Simonová, Jan Skipala: een@khkmsk.cz, 597 479 330, 724 613 918

 

Na přelomu března a dubna tohoto roku navštíví Českou republiku zástupci italských podniků. Součástí této mezinárodní podnikatelské mise budou také dvoustranná jednání našich a italských firem, na něž jsou srdečně zváni zástupci českých podniků, kteří mají zájem o navázání nových obchodních kontaktů.

V současné chvíli jsou již známy první italské firmy, které se akce zúčastní a krátké profily dalších společností budou průběžně doplňovány. Na našich stránkách budeme zároveň průběžně upřesňovat další bližší detaily, o kterých se zatím jedná (přesné datum, místo atd.).

Pokud Vás však některá z níže uvedených firem zaujala, můžete se již teď předběžně informovat, případně předem zamluvit krátkou schůzku s vybraným obchodním partnerem, o kterého máte zájem.

Krátké profily firem:

  • Italská společnost zabývající se výrobou kvalitního extra panenského oleje, džemu, čokolády a kosmetiky na bázi oleje hledá obchodní partnery z řad profesionálních dovozců a distributorů.
  • Společnost zabývající se výrobou a obchodem s kávou, pražením kávy a výrobou dalších přidružených produktů (registrovaná ochranná známka “VASCO CAFFE”) hledá profesionální importéry a distributory pro následující výrobky: kávová zrna (1 kg balení); káva v luscích, káva v kompatibilních tobolkách, mletá káva (balení 250 g); instantní káva ve skle; kávový likér.
  • Italská firma nabízející pokročilé služby pro společnosti v oblasti poradenství pro zabezpečení dat, bezpečnost na pracovišti, životního prostředí, kvality procesů a certifikace produktů hledá nové obchodní partnery a distributory pro své služby.
  • Společnost podnikající v turistice a organizaci eventů hledá ke spolupráci sítě cestovních agentur nebo sítě cestovních kanceláří (ne jediná agentura), které se zajímají o organizaci cest do Itálie a USA.
  • Italský výrobce a dodavatel vín hledá obchodní partnery pro distribuci svých vín.
  • Italská firma zabývající se elektroinstalacemi. instalacemi, rozšířením, transformací a údržbou průmyslových zařízení hledá obchodní partnery, kteří se zabývají plánování, programováním a automatizací strojů a průmyslových zařízení.

Bližší informace:  Hana Simonová, Jan Skipala  een@khkmsk.cz, 597 479 330, 724 613 918