ELECTROSUB – odborný veletrh pro všechny obory elektroniky

Datum konání: 26.03.2019 - 28.03.2019

Místo: Budaörš v Maďarsku
Zaměření: elektronika
Typ: veletrh
Organizátor: SCHWARZ & PARTNER, spol. s r. o.

Kontakt:

Lenka Kotllárová, tel: +420 603 278 654, e-mail: cz@export-marketing.eu

Electrosub je unikátním spojením odborného veletrhu a obchodního a profesního fóra pro návštěvníky z oboru elektroniky. První Electrosub s 90 vystavovateli se úspěšně uskutečnil v roce 2017 v Budapešti.

Obor elektroniky, rostoucí především v automobilovém průmyslu, má velký potenciál v České republice a na Slovensku a toto jedinečné fórum nabízí možnosti seznámit se s novinkami a trendy ne pouze z Maďarska, ale i z dalších zemí.
Na veletrhu, nedaleko od Budapešti, čekají na odborné návštěvníky z České republiky a Slovenska na ploše větší než 1200 m2 vystavovatelé z 12 zemí, aby představili své novinky k vytvoření nebo rozvoji nových obchodních kontaktů.
Electrosub je zaměřen na Průmysl 4.0 a hlavními tématy jsou elektronické součástky, materiály, design a vývoj nástrojů, výrobní zařízení, výroba, strojírenství a kvalita, zahrnující zejména automatizaci, roboty, řídící a měřící technologie. Veletrh se uskuteční v termínu 26.-28. března 2019 v Budaörš v Maďarsku.

Společnost SCHWARZ & PARTNER jako výhradní obchodní zastoupení této akce zve firmy a organizace z České republiky a Slovenska k návštěvě tohoto odborného veletrhu. Zvlášť doporučujeme tuto akci pro vývojáře, inženýry, technické odborníky, projektanty, výrobce a obchodníky z různých oborů elektroniky, doporučujeme ho také firmám, které by zvažovaly účast na tomto veletrhu v příštím roce. Ceny pro tento rok – standardní stánek o velikosti 9 m2 za 1060,- Eur bez DPH (cena zahrnuje registrační poplatek, plochu stánku a stavbu stánku).

Pro návštěvníky z České republiky a Slovenska vstup po registraci zdarma.

Hlavní obory veletrhu jsou: elektronické součástky, výroba zařízení a materiálů, strojírenství, zajištění kvality, automatizace, řízení procesů, robotika, průmysl 4.0, produkty s vysokými nároky na kvalitu – automobilový průmysl, zdravotnictví, letectví, armáda, měřící technika, analýza poruch, osvětlení, bezpečnostní zařízení, průmyslová elektrická zařízení, design a průmyslový software, design a vývoj, výrobní služby, technické, obchodní a logistické služby.

Maďarsko je jednou z nejvíce lákavých zemí ve střední Evropě s vysoce rozvinutým a rostoucím odvětvím elektroniky za použití nejnovějších úspěchů – se spoustou CEMs ve všech velikostech, mnoha R & D centry, vysoce kvalitními produkty pro automobilový průmysl, lékařství, průmyslovou a telekomunikační elektroniku.

Electrosub nabízí firmám z České republiky a Slovenska vynikající příležitosti k vytvoření nebo rozvoji obchodních kontaktů v tomto regionu. Nenechte si ujít tuto šanci, jak zlepšit své obchodní úspěchy, zvýšit svoji konkurenceschopnost, dostat správné odpovědi na výzvy rostoucích požadavků a sloužit obecnému rozvoji elektronického průmyslu.