Setkání firem při mezinárodním veletrhu automobilového vybavení a náhradních dílů AUTOPROMOTEC–šance pro české firmy z oboru

Datum konání: 22.05.2019 - 25.05.2019

Místo: Itálie, Bologna
Zaměření: Automotive, automobilové vybavení a náhradní díly
Typ: Dvoustranná jednání při mezinárodním veletrhu
Organizátor: EEN Bologna, KHK MSK

Kontakt:

Ing. Hana Simonová, Mgr. Jan Skipala: een@khkmsk.cz,  597 479 330

Dne 22. – 25. 5. 2019 se uskuteční dvoustranná jednání firem při mezinárodním veletrhu automobilového vybavení a náhradních dílů AUTOPROMOTEC  v italské Boloni.
Tento prestižní veletrh přitahuje špičkové vystavovatele z celého světa a pro světové obchodníky z oblasti automotive je jednou z nejvýznamnějších akcí v oboru, na které se setkávají světoví obchodníci s náhradními díly.

Účastníkům dvoustranných jednání můžeme zajistit bezplatné ubytování v hotelu, volnou vstupenku na veletrh, dopravu z hotelu na veletrh a zpět, obědy v průběhu dvoustranných jednání.

Datum konání dvoustranných jednání: 22. 5. – 25. 5. 2019
Místo konání Bologna, Itálie
Web s bližšími informacemi k dvoustranným jednáním: https://www.b2match.eu/autopromotec2017
Web s bližšími informacemi k veletrhu AUTOPROMOTEC: http://www.autopromotec.com/en/
Účast na dvoustranných jednáních je bezplatná

Bližší informace a registrace: Hana Simonová, Jan Skipala een@khkmsk.cz, 597 479 330, 724 613 918, 602 429 609

Akce je určená firmám jako jsou:
– autoopravny a autodílny
– prodejci automobilů
– karosárny a prodejny s karosářským zbožím
– obchody s náhradními díly
– pneuservisy a obchodníci se zbožím v oblasti pneu
– prodejci pneumatik a autoplachet
– čerpací stanice, automyčky, specializovaná střediska pro opravu automobilů a obchodníci s vybavením a zařízením pro tyto provozovny
– firmy obchodující se stroji, zařízeními a materiálem pro pneu specialisty a pneuservisy, prodejce a opravny pneumatik
– firmy nabízející či využívající stroje a zařízení pro opravny motorů
– obchodníci s vybavením, stroji a přístroji pro autoservisy a firmy poskytujícími služby pro automobilovou dopravu  atd.

Na mezinárodním veletrhu AUTOPROMOTEC jsou zejména představovány výrobky:
vzduchové kompresory; vybavení a příslušenství pro opravy automobilů a autoelektroniky; zařízení a příslušenství pro opravy karoserií; vybavení a příslušenství pro pneu specialisty; materiály pro opravu pneumatik a protektorování; zařízení a vybavení pro autoservisy, čerpací stanice a automyčky; stroje pro autoservisy; hydraulické zdviháky; stroje a zařízení pro generální opravy motoru; stroje na mytí dílů; opravy a srovnávací lavice; brzdové tlumiče nárazů a zkoušeče účinnosti motoru; zařízení pro opravy servisních sítí; diagnostické linky; elektronické diagnostické testy motoru; smalt a barvy pro opravu automobilů; mechanické, pneumatické a elektrické nářadí; nové a protektorované pneumatiky; náhradní díly pro vozidla; stříkací kabiny a průmyslové systémy nebo opravny; měniče pneumatik; stroje a formy na protektorování pneumatik; součásti vozidel a náhradní díly; výtahy pro vozidla; vyvažovače kol; systémy pro přizpůsobení kol; systémy čištění vodním paprskem a další.