Argentina a Chile – webinář o příležitostech pro české firmy

Datum konání: 25.02.2021 - 25.02.2021

Místo: online
Zaměření: Mezinárodní obchod
Typ: webinář
Organizátor: MZV

Kontakt:

Jan Skipala, Hana Simonová
een@khkmsk.cz
+420 597 479 330

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo webinář s ekonomickými diplomaty velvyslanectví České republiky v Argentině a Chile o obchodních příležitostech pro české firmy. Webinář se bude konat ve čtvrtek 25. února 2021 ve 14:00 hodin SEČ.

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem v Argentině a Chile, který se bude konat ve čtvrtek 25. února 2021 od 14:00 hodin SEČ. 

Na webináři vystoupí ekonomičtí diplomaté české ambasády v Buenos Aires, Radek Hovorka a Santiagu de Chile, Jan Janda a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s pandemií Covid-19.

Pandemie covid-19 způsobila útlum některých oborů, jako například cestovní ruch, hotelnictví, provoz restaurací a kaváren nebo letecká doprava. Naproti tomu obory ICT, zdravotnictví, digitalizace či „zelené“ technologie jsou na vzestupu a představují příležitosti pro soukromý sektor. Nenechte si ujít sledování webinářů s ekonomickými diplomaty českých ambasád v zahraničí o konkrétních příležitostech a perspektivních sektorech v zemi jejich působení.

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Registrace